Page 56 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:48 15. May 2012
by karolina
Balodil se z podsvětí vrátil bez hlavy....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:13 17. May 2012
by Amber
Včerejší setkání v hostinci - Ali přišel k Rackovi a v těsném závěsu za ním šla neznámá ženská postava.

Tell:
Lareth Belle: //ta fešanda přišla s tebou? :D
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: //to je nějaký... ehm... cosi co mě asi sledovalo přes náměstí :D
Lareth Belle: //úchylačka? :D to dělá to Aliho charisma!
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: //pff


Aneb jak Nalka naštvala přízeň fanynek :D
(Berte prosím s nadsázkou, není to nijak mířeno proti oné postavě :wink: )

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:05 17. May 2012
by Caehan
Včera Eribora oživili a na zemi jeho tělo! Sehne se pro něj, a ona jsou dokonce dvě! Oba svoje dvojníky nakonec zakopal, doufejme, že došli klidu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:16 17. May 2012
by karolina
Caehan wrote:Včera Eribora oživili a na zemi jeho tělo! Sehne se pro něj, a ona jsou dokonce dvě! Oba svoje dvojníky nakonec zakopal, doufejme, že došli klidu.
My jsme totiž to jeho tělo sebrali na třikrát.. Balodil 2x a pak ještě já *pokrčí rameny* tak jsme si řikali, že ho ten obr roztrhnul.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:01 20. May 2012
by D_E_K_A
Lordaeron....
Ale aspon trochu se nám zvedla všem, doufám nálada v podsvětí při dušičkách a modliteb, které stály za to :!: :)

A ještě jedna zpráva po tellu od Kata: Jsme v Alwu, máme sexpit nebo jít za Váma? Zvláštní orgie se tu dějí. :shock: *koukne po Jarrim a dráčce* :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:03 20. May 2012
by Prasokralik
Mě dostaly Jarriho dvak ritiky po sobě... do Riena v boji s bossem. Btw tím tellem se vysvětluje proč Dráčka vždy nadšeně *kmitá jazýčkem* když vidí Jarriho.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:06 20. May 2012
by Absinthorix
Mezi paladiny se chovej jako paladin, co na to říct no...

a stejně v dalším kole to bylo jedno i kdyby Rien dostal 3 za sebou :lol:


Edit: jo a ať nejsem OT - dostala mě vlastní mrtvola s grafickým efektem vyčištění mysli, stále se točícím (a nepřátelským kouzlem naprosto vyignorovaným), a ten čas než se to z -1 HP dotočilo do konečné smrti :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:48 21. May 2012
by Nalkanar
Boty - unikát - lepší oko 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:27 21. May 2012
by Paulus
Nalkanar wrote:Boty - unikát - lepší oko 8)
Hm hm....ty botky. Mám takovou předtuchu :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 01. Jun 2012
by Amber
Při dnešním zastavení hry... :D 8)

A: Ve vaší společnosti, u dobrého jídla, tady jakoby ten čas ani neplynul. Je tu klid.
B: To ano... až moc, někdy se čas takhle navečer docela vleče.
A: Alespoň vidíš, jak se cítí elfové, slečno.
B: *protočí oči v sloup* Tak to jim nezávidím tedy.
A: Elfové si umí užít klidu. Mají spoustu vlekoucího času na to naučit se tomuto umění. Hmmm, ta večeře jakoby ani nestydla.
B: Jen se učit *nakrčí nesouhlasně nos* to se nepohnou z místa.
A: Nu občas se z místa nepohnou.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:55 11. Jun 2012
by J.F.Payne
"Jsou to lidi jako jsem já, kdo píšou historii. Na vás si nikdo nikdy nevzpomene."
"Zajímá li tě historie, sire, měl ses stát raději historikem."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:19 14. Jun 2012
by Nalkanar
Rodal: kdys byla naposled zavřená sama s knězem, se ptám!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:34 14. Jun 2012
by -RoF-
Tohle mě pobavilo, to je hůl teda za všechny prachy. :D A ještě ty neznámé vlastnosti. :)

Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:15 14. Jun 2012
by Caehan
Co vůbec znamená "neznámá vlastnost"? Ta hůl skutečně má další tři vlastnosti, jen není jasné, jaké? Chápu to správně? Není to třeba nějaký bug, že hra nerozpoznává to, co by to mělo umět?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:35 14. Jun 2012
by -RoF-
Caehan wrote:Co vůbec znamená "neznámá vlastnost"? Ta hůl skutečně má další tři vlastnosti, jen není jasné, jaké? Chápu to správně? Není to třeba nějaký bug, že hra nerozpoznává to, co by to mělo umět?
Nevím, ale je to ujeté no. Hůl použije jen mág či zaklíanč a dává kruhy kouzel pro druida a ještě modré světlo a ty neznámé vlastnosti, asi chyba. Tu hůl jsem koupil a stejně víc určit nešla.
Prostě haluz hůl :D