Page 57 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:37 14. Jun 2012
by kucik
Jestli je generovana, tak tam muze bejt chybka.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:46 15. Jun 2012
by Krysak
Rozjel jsem si dole krejcovinu, nadělám si kožky po 10 a více od každého druhu, aby se to dalo vyjet bez doplňování.
Vyrbím nějaké ty výrobky a jdu porodat. Ouha, stolek nefunguje. Rada zkušeného je, stolek nefunguje. Musíš prodat vše co máš u sebe.
*vykulim oci*
No nechal jsem to nějaký čas až jsem mizernejma vyrobkama naplnil terzor, sundám plášt rukavice .... vse uklidím do trezoru naberu "krejčovský odpad a jdu prodat"

NIKDY V ŽIVOTĚ BY MNE NENAPDLO, ŽE KŮŽE A KOŽKA JE KREJČOVSKÝ VÝROBEK, KTEREJ MI TEN SVINÁK SEBERE.

Uplně mne přešla chut craftit - hrát po tom, co mi jeden okamžik vzal hodiny klikání při přípravě surovin. O legendárních kůžích nemluvě. Ptáte se, že jsem na to mohl pžijít díky ceně? Jo mohl ale prodával jsem tři invy výrobků, cena mi podezřelá nepřišla.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:03 16. Jun 2012
by D_E_K_A
Když Nathaniel útočil na dveře za účelem rozbití (byly zamčené) a 3x za sebou minul. Spíše to vypadalo, že je chce tím kladivem opravit. To mě vážně rozesmálo asi na pět minut. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:54 17. Jun 2012
by XŠevyX
Tak dneska mě doslova dostala má single výprava do prahvozdu a následná cesta zpět podzemním expresem do Ivory... a aby toho nebylo málo, tak trezor v dílnách mi sežral kůži ze Staré gorily...

Co více si přát :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:05 17. Jun 2012
by Thuereg
stránky thalie po restartu.
thalie.pilsfree.cz
Poslední restart: 02:01

Načítání modulu: 101%
:D:D:D je vidět že Thalie jede na stodeset procent:D sto jedna, ale to určitě dojde:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:29 21. Jun 2012
by D_E_K_A
Pitomá NWN kostka, jakmile systém pozná, že je někde díra a stačí padnout 1, tak se to stane právě v moment, když opadne jeden spell, už kolikrát se tohle stalo. Ve skutečnosti ta šance je naprosto absurdní...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:29 21. Jun 2012
by Krysak
Ta šance je přesně 5%. Absurdní šance by byla 1: 1000 000

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:05 21. Jun 2012
by Prasokralik
Krysak wrote:Ta šance je přesně 5%. Absurdní šance by byla 1: 1000 000
5% by to bylo, kdyby čísla byla skutečně náhodná

v nwn v momentě kdy je potřeba hodit 1 nebo 20 na ot aby se něco stalo, začne t číslo padda cca každým třetím hodem

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:40 21. Jun 2012
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:
Krysak wrote:Ta šance je přesně 5%. Absurdní šance by byla 1: 1000 000
5% by to bylo, kdyby čísla byla skutečně náhodná

v nwn v momentě kdy je potřeba hodit 1 nebo 20 na ot aby se něco stalo, začne t číslo padda cca každým třetím hodem
No právě, ono to o náhodě není ani zdaleka..., když si vemu, že jsem byl s jednou postavou 3x zasebou na ala
njsinské samici, vždy to mohla podělat JEN jednička a co se nestane? 3x zasebou hodím jedna a postava jde delevel. :P A ono zrovna padalo to nebo tamto..., prostě NWN kostka se nedá srovnávat s kostkou v reálu a tečka. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:21 21. Jun 2012
by Aillen
Jak se saát neviditelným :) Není to vidět úplně dobře, ale Olwen viděla jenom samotný štít ne postavu, co štít držela.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:11 21. Jun 2012
by drake127
Nechci vás zlobit, ale náhodný generátor byl v NWN v nějakém z posledních patchů opraven a nyní dává sice stále nedokonalé výsledky ze standardní rand() funkce, ale ta katastrofa, jaká to byla dříve, už zůstává jen urban legend.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:31 21. Jun 2012
by Caehan
drake127 wrote:Nechci vás zlobit, ale náhodný generátor byl v NWN v nějakém z posledních patchů opraven a nyní dává sice stále nedokonalé výsledky ze standardní rand() funkce, ale ta katastrofa, jaká to byla dříve, už zůstává jen urban legend.
Ve fantasy světech se na legendy holt umírá docela často...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:39 21. Jun 2012
by Barbar321
...a co pravý bezhlavý rytíř?
bez hlavy.JPG

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:12 22. Jun 2012
by J.F.Payne
Jakej bezhlavej rytíř? To je obyčejná tartenská stráž vteřinu a sedm setin po drowím nájezdu :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:55 22. Jun 2012
by Aillen
Bezhlaví rytíři na neviditelných koních :)