Page 59 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:56 27. Jun 2012
by slencak
Když Gorhunk oslepl: všechny postavy viděl jako v invisu ( jen když stály u něj) Prázdnou Karathu viděli snad jen tvůrci ne :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:43 27. Jun 2012
by Thuereg
slencak wrote:Když Gorhunk oslepl: všechny postavy viděl jako v invisu ( jen když stály u něj) Prázdnou Karathu viděli snad jen tvůrci ne :mrgreen:
Tohle se mi stávalo s Theem když sem ještě používal kámen na TS. když opad tak se mi stávalo že sem měl npc i pc neviditelný.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:24 27. Jun 2012
by karolina
Thuereg wrote:
slencak wrote:Když Gorhunk oslepl: všechny postavy viděl jako v invisu ( jen když stály u něj) Prázdnou Karathu viděli snad jen tvůrci ne :mrgreen:
Tohle se mi stávalo s Theem když sem ještě používal kámen na TS. když opad tak se mi stávalo že sem měl npc i pc neviditelný.
To měl z toho, že se zfetoval tim falešnym lektvarem :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:08 07. Jul 2012
by Amber
Když se Czepulda už potřetí (nebo to bylo víckrát?) logl přesně do lokace, kde jsem byla. Kdo by tušil, že sledování lidí je tak snadné. :D :twisted: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:13 07. Jul 2012
by Czepulda
Amber wrote:Když se Czepulda už potřetí (nebo to bylo víckrát?) logl přesně do lokace, kde jsem byla. Kdo by tušil, že sledování lidí je tak snadné. :D :twisted: :D
Já ti nevim ani kolikrát, ale už ti nevěřim to tvoje " Jé ahoj, co ty tady" :-P :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:51 07. Jul 2012
by Amber
Czepulda wrote:
Amber wrote:Když se Czepulda už potřetí (nebo to bylo víckrát?) logl přesně do lokace, kde jsem byla. Kdo by tušil, že sledování lidí je tak snadné. :D :twisted: :D
Já ti nevim ani kolikrát, ale už ti nevěřim to tvoje "Jé ahoj, co ty tady" :-P :-D
Myslím, že jsem to řekla jinak... ale jo, oficiálně to je lepší v tomhle znění :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:36 14. Jul 2012
by radekdnb
to když jsem umřel a nebyl tam ďábel :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:38 14. Jul 2012
by Nalkanar
Kterak Ali buffoval 15 postav + sebe zaráz.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:43 15. Jul 2012
by D_E_K_A
Mě zase dostal můj golem tam dole u bariéry... když se vyjednávalo..
Každý se ptal: "je to neprůstřelné"? Jak se to protahovalo déle a déle, tak můj golem to už neunesl a rozhodl se zasáhnout.. a zřejmě ne náhodou si vybral toho drowího velitele hned u bariéry a dal mu jednu do nosu :!: :twisted:

Naneštěstí v té megamonstrózní družině nešel nakliknout a v té rychlosti mezi postavami také ne. :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 15. Jul 2012
by klobouk
Po dost zdrcující porážce v táboře:

Johannes Aldering: Za Karathu, ve jménu království!
Johannes Aldering: Neklesejte na mysli!
Johannes Aldering: Již jsme pobili dva jejich oddíly! Naprosto jsme je rozprášili!
Johannes Aldering: Pokračujme, spolubojovníci!
Ryudern Tann: na ztráty nehleďme
Johannes Aldering: Nenechme se již překvapit jejich léčkami a zákeřností!
Rodal: Za Bílou dvojci! Za všechny nahoře, kdož na nás spoléhají!
Johannes Aldering: Jsme zde dole každý z jiného důvodu, ale já vím, že bohové jsou s námi!
Johannes Aldering: Vzpomeňte na utrpení našich tartenských, kteří dlí v zajetí temnokožců!
Ryudern Tann: *bouchne mečem o štít*
Johannes Aldering: Kéž máme dost sil, abychom jim pomohli! Kéž nám jejich utrpení dodá v boji sílu a chrabrost!
Johannes Aldering: Až budete klesat pod náporem drowích ran, vzpomeňte, jak trpí ti nebožáci, které drží jako otroky v zajetí!
Johannes Aldering: Vzpomeňte na Tarten!
Johannes Aldering: Vzpomeňte na Království!
Johannes Aldering: Bohové nedají zahynout těm, kdo dbají o spravedlnost!
Paul Hall: TICHO!
Vellai Sarco: konečně.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:04 18. Jul 2012
by Prasokralik
O.o

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:58 23. Jul 2012
by J.F.Payne
Hledání Grálu...

Ali: "Hádám, že zloděj grál neukryl pod gorilím trusem..."
Johannes: "Může být kdekoliv, pane Ali, úplně kdekoliv! Pátrám po všem... pohádky, legendy, povídačky, indicie... a může se stát, že v čestném boji se mi dostane božího zjevení!"
Jarri: "Nebo taky božího dopuštění..."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:28 23. Jul 2012
by -RoF-
To mi připomělojak Xersiss vzpoměla slovo xenofobní a Rodal na to "Xenofobní? To neznám, to musí být určitě něco démonského!"

To mě pobavilo. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:59 23. Jul 2012
by D_E_K_A
Azhael: Složte své meče!
Barakas: *podívá se na sekeru a zpět na Azhaela*

:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:57 24. Jul 2012
by Prasokralik
"Bitevní" pianová pohodovka alá Tiersen v lokaci kde na nás swarmovala hromada nechutnejch velkejch potvor ze všech stran snažících se celou partu sežrat, nutno podotknout že se jim to málem povedlo. V mometě kdy jsme zvítězili, piáno utichlo.... WTF?