Page 60 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:13 24. Jul 2012
by Barbar321
Dostalo mě to, když mi nejprve u prostřed polí napsala hra hlášku, že mi v peci došlo uhlí (a shodilo mi to neviditelnost) a o chvilku déle, že k prováděné činnosti potřebuju kladivo. To už jsem opět seděl na koni a opět jsem přišel uprostřed polí o neviditelnost. :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:35 24. Jul 2012
by pavad
D_E_K_A wrote:Azhael: Složte své meče!
Barakas: *podívá se na sekeru a zpět na Azhaela*
Díky za pobavení. :D
Dostalo mě to, když mi nejprve u prostřed polí napsala hra hlášku, že mi v peci došlo uhlí (a shodilo mi to neviditelnost) a o chvilku déle, že k prováděné činnosti potřebuju kladivo. To už jsem opět seděl na koni a opět jsem přišel uprostřed polí o neviditelnost.
Nu, a jaké z toho plyne ponaučeni? Prostě na to, aby tě neviděli je nejlepší jim kladivem vybít oči.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:37 25. Jul 2012
by Nalkanar
Jarri Bouřný: Tož lekce zahrnujou ledacos
Číšnice: Pivínko? Vínečko? Nebo snad Medovinu z hor?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:56 25. Jul 2012
by D_E_K_A
Eriborův hlas..., důrazně doporučuji tuto postavu pokud MOŽNO nerozesmívat :!: :!: :!: Jinak on dostane do kolen Vás! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:34 27. Jul 2012
by Absinthorix
Trolling neviditelných trollů

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:01 27. Jul 2012
by KaTo
...se lognu (výjimečně) a koho nepotkám na pohodový výpravě? Scumbag (elfího :twisted: ) paladina co mě veme lukem!
Jak sakra může (půl)elf netrefit medvěda velkýho jak stodolu a místo toho to narve do "takhle malililinkatý dráčky"?! :lol: :lol:
P.S.
Ale jinak (ten samý půl)elf vedl geniální řeči na téma "vodníci", až jsem čekal, kdy nějaký (elfí :twisted: ) šíp přistane i v něm! :lol: :lol: :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:11 28. Jul 2012
by D_E_K_A
Popis postavy : "Nevýrazný elf" :wall: :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:15 28. Jul 2012
by Nalkanar
To bude evilák! :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:46 29. Jul 2012
by J.F.Payne
Rozhovor v karathských dílnách:

A: *destiluje švestky*
B: Buď zdráv, pane, co to zde vyrábíš?
A: Ah, snažím se vyrobit elixír věčného mládí.
B: Skutečně? Ze švestek? Co když se to nepovede?
A: Tak z toho bude slivovice jako vždycky...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:36 30. Jul 2012
by karolina
Skvěle jsem se bavila při Aulusově překliku.. kam jsem vlezla tam se strhla bitka :D Akorát ten potulný bard na náměstí ne a ne zemřít.
A dnešní rozhovor dvou postav o artefaktech... parafrázováno: " Inkvizitor je uplně k ničemu" " Myslíte pana Johannese?" "Ne toho nemyslím... i když ten je taky k ničemu"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:41 30. Jul 2012
by Miell
karolina wrote:Skvěle jsem se bavila při Aulusově překliku.. kam jsem vlezla tam se strhla bitka :D Akorát ten potulný bard na náměstí ne a ne zemřít. "
A písař se taky držel statečně :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:18 30. Jul 2012
by DarkKnight
Muhehe Rozhodl sem se přidat portrét Azhaela Při přechodu Se zla na Dobrou vílu :D (nakresleno nesqe)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:42 01. Aug 2012
by Amber
Dekovo vymýšlení her z dětství postavy, které všechny měly jeden hlavní cíl - aby se oběť šikany počůrala. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:54 03. Aug 2012
by Nalkanar
Lareth a její zhodnocení jistých dvou mužů :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:36 04. Aug 2012
by Amber
Ještě ze včerejška úryvek z rozhovoru:


A: Znáš Pepíka Vidláků, že jo?
B: No jasně, toho tady zná každá dír... *podívá se k vedlejšímu stolu* postel chci říct.
A: *uchechtne se a napije se* No šak víme... no tak ten prý cosi zkoušel na tu zemanovic neteř, takovou tu s tou divnou... no však víš. No normálně ji prý zatáhl dolesa, tam jí narval do rukou ňákou kytici plevelu a řek jí, jestli s ním půjde na zlatý kapradí. Aspoň stará Olšovská to říkala...

:D :D :D