Page 7 of 10
Re: Chovani DM
Posted: 15:35 18. Mar 2008
by photter
já teda fakt nevim, vo čem ten pláč je
trpaslík běhá stejně rychle, jako každá jiná postava
vidí stejně daleko, jako každá jiná postava
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do dungu ?
pokud nechceš hrát adrenalin, proč lezeš do neznámejch končin a to eště takovým způsobem, že nastačíš nasadit k útěku, když uvidíš potvoru ?
nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám

Re: Chovani DM
Posted: 15:37 18. Mar 2008
by Rejty
photter wrote:nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám

Ted jsi to pekne vystihl.

...aaale kdyz za tu potvoru jsou tak pekny expy aneb prozkoumavame novy oblasti.

Re: Chovani DM
Posted: 15:39 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
ja teda nevim ale i kdyz za prechodem stoji 6 harpiji.... nebo 3 etinove pokazdy kdyz je vidim zareaguju rychlejc nez mi spatri a to i bez pouziti magickyho tlacitka svitici napoveda
mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
Re: Chovani DM
Posted: 15:49 18. Mar 2008
by photter
Lord_Berserk wrote:mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
žeby trigger od odporně zlýho WBčka ?

Re: Chovani DM
Posted: 16:08 18. Mar 2008
by kucik
Lord_Berserk wrote:ja teda nevim ale i kdyz za prechodem stoji 6 harpiji.... nebo 3 etinove pokazdy kdyz je vidim zareaguju rychlejc nez mi spatri a to i bez pouziti magickyho tlacitka svitici napoveda
mozna jedine kde je pruser sou orlove ktery se debilne spawnujou ze je vobcas muzes prebehnout a voni se vobjevi za tebou
To neni spawnem. Spawnujou se, kdyz se ti nacita lokace. Tohle je o hidu, kterym disponujou. Holt se musis pozorne koukat

Re: Chovani DM
Posted: 16:11 18. Mar 2008
by Theogil I
Rejty wrote:photter wrote:nekecáš náhodou maličko ? nechodíš ty tam za expem a lootem a neběžíš náhodou na plný pecky, že nestihneš zabrzdit v nebezpečí a vlítneš mezi potvory ? co ? určitě ne...já vim...ale maličký podezření stejně mám

Ted jsi to pekne vystihl.

...aaale kdyz za tu potvoru jsou tak pekny expy aneb prozkoumavame novy oblasti.

Běhám jen když musím, už podle stavu konta a mraků zkušeností se pozná, že jsem looter a creeper.

Nic jiného každý volný večer nedělám než že obíhám poklady a zabíjím potvory na které nemám, protože jsou za ně tak úžasné xp.

Zrovna od Rejtyho bych čekal trošku soudnosti a pokud NPC vidí dva kroky od přechodu a já nevím že tam vůbec je pak je to hold smůla a pokud se snažím zdrhnout přes ten přechod a ta svině tam na mě čeká a já se objevuji mrtev tak je to z prominutím na hovno. Když phottere tak zasvěceně píšeš jak já se chovám a že si za to můžu sám, vysvětli mi prosím proč jsi se rozhodl opravovat podtemno ... taky vám viděli na přechody, ale copak ... to hodl nesmíte běhat ale brzdit ... neběháte .. ne ... já vím ... ale maličký podezření stejně mám.

Re: Chovani DM
Posted: 16:15 18. Mar 2008
by photter
hehe
ale já se zase netajím tím, že mám rád adrenalin, expy, zlato, akci a když někde dostanu po tlamě tak málokdy brečim

Re: Chovani DM
Posted: 16:18 18. Mar 2008
by Theogil I
photter wrote:hehe
ale já se zase netajím tím, že mám rád adrenalin, expy, zlato, akci a když někde dostanu po tlamě tak málokdy brečim

no vidíš a já se zase netajím tím, že mám rád klidnější hru a možnost prásknout do bot dokud je čas, adrenalinek mám v práci a stejně tak z toho zhuntovaný nervy ... ale s tím brečením máš recht ... jsem prostě cíťa ... ty by jsi asi řekl prototyp plyšáka

Re: Chovani DM
Posted: 16:30 18. Mar 2008
by igor
No docela čumim, ráno dvě stránky a mezitim co sedim ve škole si tu všichni huntí příspěvky!
Berserk wrote:kdepa se flaka Paklic a Paces aby nam to konecne zamknul ?
Mylsim že ve vašem případě (vězení) Paklíč s Pačesem zamkli včas

Re: Chovani DM
Posted: 16:30 18. Mar 2008
by Rejty
Jestli nekde jsou monstra primo za prechodem, tak je vhodny to nahlasit. Ovsem pokud to neni tim, ze je tam nekdo nalakal, kdyz utikal...
Re: Chovani DM
Posted: 17:13 18. Mar 2008
by OneHeart
dneska na mě zase čekali revizoři hned za přechodem, jakej prasáckej WB je tam fur dává
lokace: Praha -stanice metra Českomoravská, prosím opravit

Re: Chovani DM
Posted: 17:22 18. Mar 2008
by kucik
Musis maxovat tumble voe. Tyhle potvory jsou pomaly. Kdyz se nezaseknes o nejakej placeable, tak jim plachnes a za nejblizsim rohem nahodis hide.
Re: Chovani DM
Posted: 17:36 18. Mar 2008
by Kiri
hhh tady je to bzudna, tu definici DM (Rejtyho pravidlo tri) by bylo fajn nekam vyvesit. Nu a k nadseni co se tesi do podtemna na drowy drzim palce, protoze tam v ramci RP dostane sip mezi voci aniz by stihl jakkoli, kohokoli urazit. No a mozna by bylo fajn nechat s urazk v IC podobe a to v hre, kde by meli opodstatneni, tady na sebe nadavat a ruzne si vyhrozovat rozbijenim drzky (zrovna od toho co je tu udajne asi nejmladsi), je dost zcesty, ne?
No a k celkovymu DM kill: divim se, ze to tu este nekoho prekvapi, u tehle konkretni situace sem nebyl, ale zazil sem jich par sam tudiz znam pocity krivdy a este horke reakce stejne jako RES. Bohuzel musim uznat, ze v pravu urcite zustavaji DM jakozto zastupci bohu a zivota na TH. Diky za moznost projevu a nazoru, diky moc *zamava vsem rukama a odchazi z podia*
Re: Chovani DM
Posted: 17:38 18. Mar 2008
by Theogil I
Nebo HIDE v kombinaci s HIPSEM, nejen že jsou pomalý, ale i kulový vidí.
Re: Chovani DM
Posted: 17:47 18. Mar 2008
by Krata
Já sem zažil DM kill, bylo to když nám DM dělal takové malé spestření mě a Johnymu když jsme začínali, měli jsme doprovodit mulu nějakýho obchodníka a cestou nás přepadli banditi (nečekaně

) .. bylo jich moc a na naše 3 lvl postavy to bylo větší sousto, tak DM kill na jednoho z nich ve chvíli boje a hned se nám hrálo líp.. byl to můj první Q na Thalii a bavil sem se dost
OneHeart: Utikat? nee.. mel si to risknout a zautočit na ně, třeba by měli malý OC a malou DMG, k tomu za tyhle svině by mohli být dobrý expi a loot