Page 7 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 22:07 15. May 2008
by Darien
Proč do vody? Copak sou druidi nějaký vodníci?

To mi připomíná, nechybí tu NPC vodníka? Jsme na tradičním českém serveru, kua nenecháme si pořád vnucovat jen nějaký americký fantasy NPC, ne? Chceme vodníka!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 05:43 16. May 2008
by Krata
A komineka!

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 09:16 16. May 2008
by Kiri
Vodnikovska postavicka uz parkrat vystoupita z vody ;-) :D pokud si dobre vzpominam na Q pred nejakym rokem a pul.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 11:06 16. May 2008
by Darien
Umí někdo nakreslit postavu do NWN?

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:22 16. May 2008
by igor
Já jsem pro... superveverky by louskali duergaří hlavičky jako oříšky :)
Darien wrote:Umí někdo nakreslit postavu do NWN?
jak to myslíš?

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:31 16. May 2008
by Darien
jako vymodelovat postavu vodníka:)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:36 16. May 2008
by melvik
No este nikdo nekoupil modelinu :( chce to vic penez. A kdyz nejni modelina, tak se to nemel nikdo na cem naucit. Takze co vim, tak nikdo z teamu nemodeluje.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 12:47 16. May 2008
by kucik
Vodnika nemame, ale mame vodnici Image

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 13:15 16. May 2008
by igor
Našel jsem prima věcičku na kreslení map a tak různě http://www.profantasy.com/products/cc3_gallery.asp, sem zvědavej až to vozkoušim. Potom druid může třeba zmapovat svoje lesní území :)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 13:27 16. May 2008
by photter
pěkný, pěkný ale nezdá se to bejt free :mrgreen: :mrgreen: nejjednodušší tool 45 komplet 450 $ jestli sem dobře čet :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 13:31 16. May 2008
by igor
photter wrote:pěkný, pěkný ale nezdá se to bejt free :mrgreen: :mrgreen: nejjednodušší tool 45 komplet 450 $ jestli sem dobře čet :twisted:
už mam koupeno 25% a zatim po mě nikdo nic nechtěl :D

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 13:38 16. May 2008
by photter
to je nějakej trial, buď to máš funkčně omezený nebo to časem zdechne

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 13:41 16. May 2008
by kucik
photter wrote:to je nějakej trial, buď to máš funkčně omezený nebo to časem zdechne
C je spravne :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 14:21 16. May 2008
by Darien
Však vona mu to naše superprogramátorská vakoveverka odhackuje:) :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 14:23 16. May 2008
by igor
kucik wrote:
photter wrote:to je nějakej trial, buď to máš funkčně omezený nebo to časem zdechne
C je spravne :mrgreen:
Kdepa, já nakupuju trvanlivý zboží ;)