Page 7 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:41 02. Oct 2008
by Theogil I
Krata wrote:No jezevec s brkem v hubě je zajímavá představa :D , ještě by si někdo stěžoval že jezevci nehulej *štouch* :)
Zase na druhou stranu skupinka jezevců zhulených z ďáblova kořene či jak se ten sajrajt od Roida jmenuje by mohla dobrodruhovi pěkně zatopit. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:47 02. Oct 2008
by Krata
Roinda?! .. ten pulčík tě jednou málem zabil a ty si nepamatuješ jeho legendární jméno?! to je ROID! :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:20 02. Oct 2008
by Theogil I
Krata wrote:Roinda?! .. ten pulčík tě jednou málem zabil a ty si nepamatuješ jeho legendární jméno?! to je ROID! :D
:roll: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:23 02. Oct 2008
by Kiri
Theogil I wrote:
Krata wrote:Roinda?! .. ten pulčík tě jednou málem zabil a ty si nepamatuješ jeho legendární jméno?! to je ROID! :D
:roll: :lol:
je videt, ze ho moc casto nenavstevujes :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:26 02. Oct 2008
by Pajule
Roid je vlastně nesmrtelný mrcha pulčík , kterej přežil i WIPE :twisted: :twisted: :twisted: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:54 02. Oct 2008
by Krata
Roid je večnej :twisted: .. to ještě nevíte že Roid jednou zabije Thala a nastoupí ja jeho místo, pak se Thalie přejmenuje ne Roidye..

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:00 02. Oct 2008
by Žorž
Thalie přejmenuje ne Roidye..
Hehe. A to i s Roidovsky typickým tvrdým Y před "E". :D Roidye...vskutku alternativní jméno.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:04 02. Oct 2008
by George
Žorž wrote:
Thalie přejmenuje ne Roidye..
Hehe. A to i s Roidovsky typickým tvrdým Y před "E". :D Roidye...vskutku alternativní jméno.
Sakra! až teď jsem si všiml, že Thalie se jmenuje po Thalovi :? :D :D :oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:38 02. Oct 2008
by Kiri
George wrote:
Žorž wrote:
Thalie přejmenuje ne Roidye..
Hehe. A to i s Roidovsky typickým tvrdým Y před "E". :D Roidye...vskutku alternativní jméno.
Sakra! až teď jsem si všiml, že Thalie se jmenuje po Thalovi :? :D :D :oops:
:roll: :twisted: ale prece :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:32 03. Oct 2008
by Pajule
mmmm a pak příjde jullinka a azbije všechny a bude vládnout thálii sama a páč roid bude starej :twisted: :D :D :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:36 03. Oct 2008
by Žorž
George: Ses přihlásil kvůli divadelnictví, že? A že tu hraješ jenom proto, abys obdržel cenu Thalie, co? ;)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:39 03. Oct 2008
by George
Žorž wrote:George: Ses přihlásil kvůli divadelnictví, že? A že tu hraješ jenom proto, abys obdržel cenu Thalie, co? ;)
Eh, jak to víš? to DM můžou číst tell nebo co? :?: :shock: :|

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:55 03. Oct 2008
by Krata
Muhehe :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:36 06. Oct 2008
by Marvin
Pre tych, ktory sa este neboja Zeleznej Pesti, berte si priklad z majtra Theogila (dufam, ze sa Theogil nenahneva :) ):
Theo utoci.JPG
sice BUG ale potesii :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:14 07. Oct 2008
by Theogil I
Marvin wrote:Pre tych, ktory sa este neboja Zeleznej Pesti, berte si priklad z majtra Theogila (dufam, ze sa Theogil nenahneva :) ):
Theo utoci.JPG
sice BUG ale potesii :D
Theogil se lekl, že mu chceš něco ukrást, jak jsi mu tam probíral ty stojany. :D Mít po ruce svou halapartnu tak jsi si házel na výdrž při kritickém ohrožení - devastující útok. :D
Jinak dost dobrý. :lol: