Nemozne pripojeni
Re: Nemozne pripojeni
5120 taky timeout. Asi to dělá ten muj router. Skusím s ním něco udělat.
Re: Nemozne pripojeni
Na 5120 se ale podle logu normálně připojuješ. Takže to vážně bude asi něco divnýho v tom routeru.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Nemozne pripojeni
Dobrej vecir, chci se zeptat, padl server ci ne?
Podle Stranek nepadl, na foru nikdo nic nepise ..
Stalo se mi asi toto:
Byl jsem v dungu, celej sem ho probihal ven a na konci sem si vsiml ze nefunguje tell, otevru inv a je mi hned jasne ze to padlo. Odpojen od serveru sem byl.
ZKousim se logovat ale vzdy mi to vyhodi hlasky typu:
"Připojení k serveru selhalo."
"Server neodpovida (timeout)."
Presne jako kdyby server padl, ale na strankach Thalie vidim hafec lidi ve hre, dokonce i sebe.
Nechapu, nevim. Poradte.
Dik moc.
Podle Stranek nepadl, na foru nikdo nic nepise ..
Stalo se mi asi toto:
Byl jsem v dungu, celej sem ho probihal ven a na konci sem si vsiml ze nefunguje tell, otevru inv a je mi hned jasne ze to padlo. Odpojen od serveru sem byl.
ZKousim se logovat ale vzdy mi to vyhodi hlasky typu:
"Připojení k serveru selhalo."
"Server neodpovida (timeout)."
Presne jako kdyby server padl, ale na strankach Thalie vidim hafec lidi ve hre, dokonce i sebe.
Nechapu, nevim. Poradte.
Dik moc.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nemozne pripojeni
jo server padl, na stránkách je stále výpis z chvíle co padl, dokonce ani ten se neresetl
btw už to jede
btw už to jede
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nemozne pripojeni
ja stahnu to cep a kliknu na to a pise mi to do yo want to instal cep 21 full prosim poradte co mam delat 
Re: Nemozne pripojeni
čekat pul hodiny než se to rozjede... opravdu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nemozne pripojeni
Bud se muzes zacit ucit anglicky, nebo se muzes zacit ucit pouzivat online prekladace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
Prajem dobry den,
mam podobny problem ako vacsina v tejto teme. V noci som si po dlhej dobe nainstaloval nwn, stiahol haky, uspesne sa zaregistroval na stranke, logol do hry, 10 minut poskusal ci mi vsetko funguje...fungovalo. Odlog,siel som spat. Dnes kazdy pokus o moje prihlasenie konci "Byl si zaveden" . Na Thalii som este nikdy nehral, takze to nema spolocne nic ani s porusovanim pravidiel tu ani nikde inde. Nejaka uzitocna rada skor nez mi dojdu nervy a nwn skonci zas na rok a pol v obale?
Dakujem
mam podobny problem ako vacsina v tejto teme. V noci som si po dlhej dobe nainstaloval nwn, stiahol haky, uspesne sa zaregistroval na stranke, logol do hry, 10 minut poskusal ci mi vsetko funguje...fungovalo. Odlog,siel som spat. Dnes kazdy pokus o moje prihlasenie konci "Byl si zaveden" . Na Thalii som este nikdy nehral, takze to nema spolocne nic ani s porusovanim pravidiel tu ani nikde inde. Nejaka uzitocna rada skor nez mi dojdu nervy a nwn skonci zas na rok a pol v obale?
Dakujem
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj.
Abych mohl zjistit, co je za problém, musím aspoň vědět, kde mám hledat. To znamená třeba pod jakým účtem se přihlašuješ.
Je to jeden z těchto?
Aeyon
B
boowol
B0ltan
catman111
davicurtis
hrudka
Chosen-six
jrhdsgrl2
ko1es
lamda9891
Magratela
mark_rice
Nubi
osocuk
Piiska
renasda
slonowous1
Abych mohl zjistit, co je za problém, musím aspoň vědět, kde mám hledat. To znamená třeba pod jakým účtem se přihlašuješ.
Je to jeden z těchto?
Aeyon
B
boowol
B0ltan
catman111
davicurtis
hrudka
Chosen-six
jrhdsgrl2
ko1es
lamda9891
Magratela
mark_rice
Nubi
osocuk
Piiska
renasda
slonowous1
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
Vychytavka pro ty, kterym se CEP spousti pul hodiny a neradi cekaj:
Klik pravym - extrahovat. Netrva to pul hodiny a kdyz to chytre rozbalite na stejny oddil disku, kopirovani taky netrva tak dlouho
Mimo jine po klasickem spusteni zacne prozatimne extrahovat na C:, kde musite mit dostatek mista - cca 4 GB. Pokud tam tolik mista nemate, instalace se vam pravdepodobne nekde sekne tak jako me 
Klik pravym - extrahovat. Netrva to pul hodiny a kdyz to chytre rozbalite na stejny oddil disku, kopirovani taky netrva tak dlouho
Fearn Divoška - elfí divoženka vyvržená hlubinami Prahvozdu do kamenného vězení civilizace.
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Re: Nemozne pripojeni
No jestli používate Visty nebo W7, tak stačí nastavit, aby se to spustilo v režimu kompatibility W-XP a naběhne to docela rychle.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Nemozne pripojeni
Používám win XP, na Visty nebo 7 nemám hardware.
Fearn Divoška - elfí divoženka vyvržená hlubinami Prahvozdu do kamenného vězení civilizace.
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Za Irsko! Za Morrighan!
Až smrt příjde, neodejdeme s prázdní... (irské přísloví)
Člověk nejčastěji líbá ruce, které by nejraději uťal. (dánské přísloví)
Re: Nemozne pripojeni
No tak já to nepsal jen pro Tebe, ale i pro ostatní uživatele 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Nemozne pripojeni
Dobré odpoledne přeju
Před nedávnem sem si tu udělal účet, teprve včera se mi povedlo rozfakat hru (lenost je silnější
) A vytvořil jsem si postavu. Nemohu se však dostat do světa.. napíše mi to Timeout.. ACC je Swot... IPinu mám správně co mi hlásí mojeip.cz, dokonce jsem to zkoušel i bez kontroly IP.
Mám ADSL router (či jak se to nazývá) od O2, model Huawei EchoLife HG520i. Přístup do administrace mám, takže pokud mám něco přenastavit tam, není problém.
Mám ADSL router (či jak se to nazývá) od O2, model Huawei EchoLife HG520i. Přístup do administrace mám, takže pokud mám něco přenastavit tam, není problém.
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj. Nenašel jsem žádný pokus o přihlášení z účtu 'Swot...' ale několik pokusů z účtu 'swoter', který není registrovaný. Hádám, že problém bude tady.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.