třeba Rerithien Gweth alias Rafael vydělala statisíce na kreslení obrázků. A na ty obrázky se můžeš kouknout tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
Stačí vymyslet činnost co třeba potěší jiné a bude to fajn a udělat si jméno a ono to pak pude.
PLECHthálie
Re: PLECHthálie
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: PLECHthálie
Hehe, jsem rád, že jsi to tu zmínil(a). Já na tuhle výstavku ještě nenarazil a teď mě skvěle pobavila, některé dílka nemají chybu.Molly23 wrote:třeba Rerithien Gweth alias Rafael vydělala statisíce na kreslení obrázků. A na ty obrázky se můžeš kouknout tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
Stačí vymyslet činnost co třeba potěší jiné a bude to fajn a udělat si jméno a ono to pak pude.
P.S.: hraje ještě? Ingac by pro ní mohl mít v budoucnu nějakou prácičku
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
Re: PLECHthálie
Rafael hraje, ale na jiném acc s jinou postavouWoxa wrote:Hehe, jsem rád, že jsi to tu zmínil(a). Já na tuhle výstavku ještě nenarazil a teď mě skvěle pobavila, některé dílka nemají chybu.Molly23 wrote:třeba Rerithien Gweth alias Rafael vydělala statisíce na kreslení obrázků. A na ty obrázky se můžeš kouknout tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 119&t=3757
Stačí vymyslet činnost co třeba potěší jiné a bude to fajn a udělat si jméno a ono to pak pude.
P.S.: hraje ještě? Ingac by pro ní mohl mít v budoucnu nějakou prácičku
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: PLECHthálie
To je hezké. Každý napíše příspěvek o tom, co jsem tím "asi" myslela. Tak dovolte, abych mluvila sama za sebe.
Samozřejmě, že s plechovkou můžete taky rpit. Já jsem začala hrát zaklínačku čistě kvůli charakteru, proto, že mě baví prostě hrát takovou postavu, která vyžaduje charismu a ne sílu. Kdo zná Tam ví co tím myslím. Nevím, proč si to hned někdo bere osobně s tím, že je dobrý jenom zaklínač. Jistě, že je to blbost. Když se vám dobře hraje s plechovkou, hrajte plechovku/zloděje/barda/druida, cokoli. Taky jsem zažila rpení při výpravě, kecy s trpaslíky, to všechno za plechovku. Ale hold mě baví víc Tam, to je celá věda.
Woxa to z vás trefil asi nejlépe. Hlavně ať tady polovina neříká, že mi vadí bojovníci, a že nemám pravdu a nevím co, když to vůbec nebyl význam té věty.
Jsem ráda, že jste mi trochu řekli jak to vypadá s tím rp vyděláváním. Pořád tu nejsem nijak dlouho a pár tipů se hodí.
Nakonec, jsem tu ikdyž je to tak jak to je, přežiju, když to zůstane při starém. Čí je to chyba (ať už moje jak říkáte nebo někoho jiného) jsem tady nepřišla zjišťovat, jenom prostě říkám svůj názor a jak to vidím já, to je celé a od toho myslím fórum a hlavně flame je. Buď se nad tím zamyslete nebo to hoďte na mě a nechte to být, jak je libo. Já se z toho tady určitě nezblázním.
Samozřejmě, že s plechovkou můžete taky rpit. Já jsem začala hrát zaklínačku čistě kvůli charakteru, proto, že mě baví prostě hrát takovou postavu, která vyžaduje charismu a ne sílu. Kdo zná Tam ví co tím myslím. Nevím, proč si to hned někdo bere osobně s tím, že je dobrý jenom zaklínač. Jistě, že je to blbost. Když se vám dobře hraje s plechovkou, hrajte plechovku/zloděje/barda/druida, cokoli. Taky jsem zažila rpení při výpravě, kecy s trpaslíky, to všechno za plechovku. Ale hold mě baví víc Tam, to je celá věda.
Woxa to z vás trefil asi nejlépe. Hlavně ať tady polovina neříká, že mi vadí bojovníci, a že nemám pravdu a nevím co, když to vůbec nebyl význam té věty.
Jsem ráda, že jste mi trochu řekli jak to vypadá s tím rp vyděláváním. Pořád tu nejsem nijak dlouho a pár tipů se hodí.
Nakonec, jsem tu ikdyž je to tak jak to je, přežiju, když to zůstane při starém. Čí je to chyba (ať už moje jak říkáte nebo někoho jiného) jsem tady nepřišla zjišťovat, jenom prostě říkám svůj názor a jak to vidím já, to je celé a od toho myslím fórum a hlavně flame je. Buď se nad tím zamyslete nebo to hoďte na mě a nechte to být, jak je libo. Já se z toho tady určitě nezblázním.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše