Page 7 of 10

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 11:22 06. Nov 2014
by Barbar321
Asi by tohle vlákno mělo být jen o expech, ale zlato za trofeje je také podstatné. Proto přidávám i třetí příspěvek ohledně finanční odměny za získanou trofej.

Jedná se o hlídače paláce v písečných jeskyních (první boss v rozbořeném chrámu). V porovnání s ostatními je u něj snadná dostupnost, malé překážky, minimálně pastí aj. Boss sám o sobě v porovnání třeba s orkem tak nebezpečný není (netuším tedy, zda-loi se nebezpečnost zvyšuje díky možnosti spawnutí různého typu), ale když je tam mlátička, je slabší než ork, za kterého je nižší odměna. Odměna 17.000,- za trofej hlídače mi tak přijde jako výrazně nadhodnocená.

Adekvátní cenu bych osobně viděl někde o 3-5k níže.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 18:18 20. Nov 2014
by sandoftime
Rosomák vs. Tygr v prahvozdu. Rosomák je mnohem větší zabiják, ověřeno na vlastní kůži :D a přitom ta jeho kůže je 3x levnější oproti kůži z tygra.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 13:37 21. Nov 2014
by artaxas
vůdce smečky, doupě vlků ve vlčím lesíku. je za něj 1 xp.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 13:40 21. Nov 2014
by karolina
artaxas wrote:vůdce smečky, doupě vlků ve vlčím lesíku. je za něj 1 xp.
Pokud to tak skutečně je tak, je to chyba.. nikdo jiný zatím nehlásil, tak bych řekla, že je nějaký náhodný bug kdy při prvním zabití dostaneš 1 xp... otestuj příště.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 13:45 21. Nov 2014
by Lidda
Boss da 1xp, pokud v nem bylo DM nebo ho spawnulo, ne?

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 10:38 28. Sep 2015
by Barbar321
Celý chrám vševidoucího je velice krutě nadhodnocen oproti NPC obdobné obtížnosti. Můj tip je, že by za ně nemělo být víc než 1/3 současných zkušeností.

Navíc, systémově blokované (klíčem) spodní patro je hotový ráj pro expaře. Dříve zde bylo jen pár potvor, teď je jich tu několikrát tolik.

To má opravdu být dung pro vyvolené?

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 10:44 28. Sep 2015
by karolina
Ne, naopak. Podobný stav by měl být ve všechn dungeonech.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 11:19 28. Sep 2015
by Barbar321
Měl jsem za to, že nejvyšší lvlové mety mají být těžko dosažitelné a ne nejvyšší levely za týden jeden (a to je asi i silně přehnané, protože věřím tomu, že jsou tu tací, co by tam nejvyšší lvl udělali za polovinu)

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 11:48 28. Sep 2015
by Nalkanar
Takže sis ten lvl dal a teď to chceš zhoršit pro druhé? :D

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 21:13 04. Nov 2015
by Barbar321
Je normální, že za pavouky - černé vdovy, za které jsem snad už na 20-tém lvl měl skoro 1 exp mám teď 90? :shock:

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 21:32 04. Nov 2015
by Zeerit
Na tohle asi bude někdo potřebovat víc detailů, ale já měl za černý vdovy(bažiny) kolem 20lvlu ještě pěkný xp.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 23:35 04. Nov 2015
by Barbar321
Koukám, že je všede nějak víc. Střetvědy jsem měl za 1 exp už dlouho, teď tam mám i 50, elementály jsem na minulém lvl měl za nějakých 40, teď za 100

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 00:42 05. Nov 2015
by J.F.Payne
Jo, systém dává víc, ale IMHO je to přiměřené. Nezapomínejte, že když tady dostanete 100 XP, je to jako 20 XP na ST.

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 16:19 05. Nov 2015
by pavad
J.F.Payne wrote:Jo, systém dává víc, ale IMHO je to přiměřené. Nezapomínejte, že když tady dostanete 100 XP, je to jako 20 XP na ST.
Chapu to spravne, ze se vlastne xp system ted, 2 roky po spusteni, vratil de facto do stavu pred spustenim?

Jen se chci ubezpecit...

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Posted: 16:28 05. Nov 2015
by Barbar321
No skoro. Až na to, že jsi na ST neměl z potvory která je výrazně pod tvým levelem tolik zkušeností, jako za TOP potvory.