Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 12:59 28. Apr 2012

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/

Tak on je to i trošinku odraz toho, jak je tohle vlákno nazvané a jakým způsobem bylo na začátku psané.Amber wrote:Narážím na nedostatek taktu a zbytečné spamování tématu.Absinthorix wrote:Godwinova zákona jsem si vědomjestli narážíš na tohle...
On ti to v tom příspěvku vysvětlil, jak to myslel.Amber wrote:@ Miell: Nechci český jazyk učit a šlo mi jenom o přirovnání k nacistům, o nic víc.
S překladem se tentokrát obtěžovat nebudu. Nic víc v tom ale není1. A person who uses proper grammar at all times, esp. online in emails, chatrooms, instant messages and webboard posts; a proponent of grammatical correctness. Often one who spells correctly as well.
2. a – A person who believes proper grammar (and spelling) should be used by everyone whenever possible. b – One who attempts to persuade or force others to use proper grammar and spelling. c – One who uses proper grammar and spelling to subtly mock or deride those who do not; an exhibitor of grammatical superiority. d – One who advocates linguistic clarity; an opponent of 1337-speak. e – One who corrects others' grammar; the spelling police.
NaPrOsTo sOuHlAsIiIm s tIiImTo oSwIiIcEnYyYm nAaAzOrEm. DoBa dE DaAaL.Shaman88 wrote:GrAmAtIkA Ye pRo nOoBy. cZeSkYyY YaZyK Se wYwIiIyIiI, pRoCz lPeT Na wEcEcH, kTeReEe sEpSaL NeYaKeY ShAsHeK PrZeD DeSiIiTkAmA LeT?
Nečetla, ne každého editu si všimnuAbsinthorix wrote:Četla jsi ten můj dodatek? Nejspíš už asi ne... takže:
S překladem se tentokrát obtěžovat nebudu. Nic víc v tom ale není1. A person who uses proper grammar at all times, esp. online in emails, chatrooms, instant messages and webboard posts; a proponent of grammatical correctness. Often one who spells correctly as well.
2. a – A person who believes proper grammar (and spelling) should be used by everyone whenever possible. b – One who attempts to persuade or force others to use proper grammar and spelling. c – One who uses proper grammar and spelling to subtly mock or deride those who do not; an exhibitor of grammatical superiority. d – One who advocates linguistic clarity; an opponent of 1337-speak. e – One who corrects others' grammar; the spelling police.

J4k0 k0h0 t0 z4j1m4 ze?Absinthorix wrote:NaPrOsTo sOuHlAsIiIm s tIiImTo oSwIiIcEnYyYm nAaAzOrEm. DoBa dE DaAaL.Shaman88 wrote:GrAmAtIkA Ye pRo nOoBy. cZeSkYyY YaZyK Se wYwIiIyIiI, pRoCz lPeT Na wEcEcH, kTeReEe sEpSaL NeYaKeY ShAsHeK PrZeD DeSiIiTkAmA LeT?FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
Mno milá zlatá, pojem grammar nazi jsem nevymyslel ani já, ani absinthorix ani kdokoliv z tohohle fora a nejspíš z této země. Je to internetový pojem který existuje mnohem déle než tohle tvoje téma a upřímně, to jak se chováš tě přesně mezi grammarnazis klasifikuje.Amber wrote:Ale proti obrázkům s nacistickou tematikou se zkrátka rozhořčím, no, osobně mě to uráží. *pokrčí rameny*
Že se zrovna ty ozýváš, s tím tvým rýpáním do pravopisu v popisech postav a ostatně i do všeho ostatníhoPrasokralik wrote:Je to internetový pojem který existuje mnohem déle než tohle tvoje téma a upřímně, to jak se chováš tě přesně mezi grammarnazis klasifikuje.
DíkyAulus wrote:Že se zrovna ty ozýváš, s tím tvým rýpáním do pravopisu v popisech postav a ostatně i do všeho ostatníhoPrasokralik wrote:Je to internetový pojem který existuje mnohem déle než tohle tvoje téma a upřímně, to jak se chováš tě přesně mezi grammarnazis klasifikuje.. Aby ti brzo někdo tak taky nezačal říkat, akorát s tou obměnou, že místo gramatiky, půjde o jakékoli dění na fóru
.
Když deš na maliny tak ne jen, že by jsi měl počítat s trny a s obrovskou zmutovanou anakondou co ti vycucne oko a naklade ti do lebky vajíčka, ale měl by si ještě k tomu počítat, že na tebe spadne elektrické vedení, propadneš se do starého dolu s jaderným odpadem, který je ve svahu co se utrhne a spadne s tebou do přehrady kde tě nasaje turbína a rozemele tě na kousky! :-OAulus wrote:Vím, že kdo sbírá maliny, musí očekávat trny, ale už nemusí očekávat, že cestou šlápne na hada. Možná by měl, ale pak je otázka, jestli mu bude stát za to vůbec něco dělat.