Page 7 of 17
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 16:20 02. Feb 2014
by Shaman88
1) To je velmi divné.
2) To souhlasí.
3) Nejde.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 16:29 02. Feb 2014
by pavad
Shaman88 wrote:1) To je velmi divné.
2) To souhlasí.
3) Nejde.
ad 1) Byl jsem ve tme od cernokneznika. Zakouzlil jsem utravideni. Zkusil jsem dat dispell na tu jeho tmu.
Vypsalo mi to ze musim videt na cil abych mohl seslat kouzlo.
ad 2) Vyborne - mohu totez zadat pro magy? Bylo by po starostech s dohadovanim zda kouzlo je ci neni nekromancie...
ad 3) Excelentni. Nebo jsem jediny komu tohle prijde jako "lehce" over?
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 16:34 02. Feb 2014
by Shaman88
Co konkrétně bys chtěl protikouzlit když toho má nekonečně, stejně by ti protikouzla časem došla.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 17:00 02. Feb 2014
by kokosak
Invokace nejsou kouzla. Ergo nejdou protikouzlit.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 17:22 02. Feb 2014
by Caehan
Takže koule nezranitelnosti proti invokacím nic?
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 17:26 02. Feb 2014
by kokosak
Nic nic nic. Respektive asi bude záležet proti jakým. Základní invokace nebere podobný věci vpotaz.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 18:01 02. Feb 2014
by pavad
Predpokladam kuprikladu postih podtemna na ne nefunguje - nemaji riziko selhani?
K jake skole vlastne patri? Nektere veci vypadaji evokacne, jine nekromantsky. Tohle jsem nikde nevidel reseno.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 18:15 02. Feb 2014
by Shaman88
To nejsou kouzla, nepatří k žádné škole, víc si zjisti IC od černokněžníků.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 19:24 02. Feb 2014
by pavad
Shaman88 wrote:To nejsou kouzla, nepatří k žádné škole, víc si zjisti IC od černokněžníků.
Spatne pochopena otazka a ja ji nevhodne/nepresne polozil.
V realiich jsou tuny informaci o vhodnosti - nevhodnosti tech ci kterych kouzel (dokonce kodifikovany zakonikem). V realiich vsak neni jedine slovo o cernokneznicihc a jejich evokacich. Tim padem ani hraci cernoknezniku nemohou nic vedet a tim me informovat.
edit: Ocenil bych k tomuto tematu vyjadreni nekoho z teamu.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 19:37 02. Feb 2014
by Krysak
Spell rezist potvor, daný kouzelm by určitě měl warlockova kouzla pohlcovat jako normální kouzla.
Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 19:45 02. Feb 2014
by kokosak
Hráči černokněžníků mají své vlastní teorie, praxe a IC informace. Že s některými postavami ta tvoje nevychází je tvuj problem

Re: Cernokneznicke evokace
Posted: 19:49 02. Feb 2014
by Zeerit
Po systémové stránce to nejsou kouzla, ale ranged touch attacky tuším a při každým zakouzlení se rolluje jako při normálním útoku zbraní. Resistnout se teda asi nedají, ale kdyby měl boss hodně velké AC, černokněžník by mohl mít potíže. Má to ale výhodu v tom, že touch attacky běžně neberou v potaz AC z armoru a štítu, ani natural AC takže s nima není tak těžký zasáhnout.
Re: Černokněžník
Posted: 07:49 10. Feb 2014
by kokosak
Tajemný řetěz - zranění při sekundárních přeskočeních je konzistentně výrazně menší (1/4, 1/6), než u primárního cíle. Předpokládám, že tam nastává nějaké půlení/třetění
Edit: taky mám pocit, že maximální počet přeskoků je vyšší, než 1/5 levelu
Re: Černokněžník
Posted: 19:07 10. Feb 2014
by mandos
Eldritch spear neruší invis od čaroděje.
Re: Černokněžník
Posted: 12:05 12. Feb 2014
by kokosak
Myrpo, máme to házet dál všechno sem, nebo zakládat pro každou invokaci samostatný thread?