Page 61 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:13 05. Aug 2012
by Caehan
Znáte to, stojíte pomalu vedle východu, pomalu se k vám snaží doplazit pán zombií a v tom přijde lag...
EDIT: Zapomněl jsem ponaučení - nikdy nechoďte expit se špatným připojením k internetu.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:51 06. Aug 2012
by karolina
šaman si zneviditelnil bojovníky, že je ani sám neviděl:
Šaman Pouštních psů sesílá Neviditelnost
Šaman Pouštních psů: //hodte mi očko prosím
... to bylo dokonalý

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:26 06. Aug 2012
by Caehan
karolina wrote:šaman si zneviditelnil bojovníky, že je ani sám neviděl:
Šaman Pouštních psů sesílá Neviditelnost
Šaman Pouštních psů: //hodte mi očko prosím
... to bylo dokonalý

Je to jasný, byl to nekromant, tak to kouzlo neovládal... upálit a hned!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:16 07. Aug 2012
by Amber
Vlajka rodu Rabernů

nějaký rabující rod?

- raberni.png (101.32 KiB) Viewed 3858 times
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:46 08. Aug 2012
by karolina
Takhle si vedu zajatce po Karatský cestě a najednou jsem u kanalu v lokaci vojenská akademie. Smíchy jsem ležela pod stolem.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:08 13. Aug 2012
by Amber
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:29 13. Aug 2012
by Prasokralik
Cooo? A rien to zmeškal?!?!?!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:57 13. Aug 2012
by mandos
Jo tak to mě dneska taky pobavilo společně s větou "Táta včera dlouho do noci pracoval a teď ho bolí hlava"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:56 14. Aug 2012
by klobouk
Velící skřet (Galli) na svůj oddíl: Zabít! Zabít! Toto není cvičení! Opakuji, toto není cvičení!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:58 14. Aug 2012
by Pajule
joo to mi taky rozesmálo a nejen to
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:14 14. Aug 2012
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:47 14. Aug 2012
by Nalkanar
Řešení otázky AFKerů
DM Galli: *Thomase odvedla stráž do sirotčince, ostatně není přece běžné aby někde dítě stálo a zíralo celý den, bude mu poskytnuta náležitá pomoc*
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:11 14. Aug 2012
by J.F.Payne
Mocný nepřítel: "...a kdokoliv jiný projde těmi magickými světly, zemře!"
Rodal: *po pronesení několika modliteb na ochranu projde skrze podezřelá světla, v okamžení je mrtev*
Rodal (tellem): // Nekecal!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:21 14. Aug 2012
by Nalkanar
A jedna dílenská...
*Ali dělá v dílně na prstenu, docela mu to dává zabrat, příjde nejmenovaný elf*
Elf: Vypadáte, že děláte šperky.
Ali: Ano
Elf: I na zakázku?
Ali: Ne. Vyrábím je jen tak pro zábavu a pak je hážu do moře
... o pár minut později
Elf: takže to bylo ano?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:01 15. Aug 2012
by Aulus
Výpis z logu:
Marsias: Buďte pozdraveni *zlehka se ukloní*
Iweyn: *koukla na Marsiase*
Rodal: *koukne pod stůl na psa*
Edit: *postava hraje na píšťalu*
Rodal: teď mě to povznáší do vzduchu na hřbetě velkého orka
Rodal: orla