Page 62 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:23 15. Aug 2012
by Nalkanar
Šikha Tanrukk: *uchopi obezretne harfu a na zkousku prejede jemne prstem po strunach*
Číšnice: *začne se vlnit do rytmu hudby, kupodivu ji to i s tácem pití jde skvěle*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:32 16. Aug 2012
by Barbar321
Když jsem za medvěda dostal 44expů normálně a za druhého v řadě 38 s výjmečným poznáním :shock:

Možná mi počty nejdou tak dobře, ale nemělo by to být aspoň kolem 80-ti ? :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:07 16. Aug 2012
by kucik
Výpočet xp je torchu komplikovanější a pro každou partu se počítají xp n+1 krát, kde n je počet členů party. Vyjímečné poznání se může hodit a vypsat i v případě toho +1ho výpočtu, ikdyž xp za tenhle výpočet nikdo nedostane. Bere se pouze jako referenční.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:08 19. Aug 2012
by Prasokralik
Paladinská hantýrka:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:20 19. Aug 2012
by Nalkanar
Sledování masakru družiny a úvahy nad tím, že s takovouhle leda posbírám mrtvoly. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:05 22. Aug 2012
by Harlequin
Jako chudý lowlevel si vykračuji po městě a jdu vyhodit balast. V koši - dýka +4 a balast asi za 40k. Díky Santo :mus_3:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:39 22. Aug 2012
by Prasokralik
Ten co si to to přehazoval z tebe má určitě radost :D cheche dobře mnu tak

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:55 23. Aug 2012
by Sobik
Dnešní setkání v tunelech. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:31 24. Aug 2012
by Barbar321
Sobik wrote:Dnešní setkání v tunelech. :D
Hmm, všiml jsem si, že tam bylo nějak přetrpaslíkováno :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:23 26. Aug 2012
by karolina
křičící řehtající inkvizitor :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:37 26. Aug 2012
by Amber
karolina wrote:křičící řehtající inkvizitor :D
To mě taky dostalo :D
eh.png
eh.png (18.8 KiB) Viewed 3498 times
Jinak celkově mě dneska dostávala Naděžda, třeba když postava vešla do hostince, rozhlédla se... a první, co vidí:

Naděžna Škopková: *dloube se v nose a holuby pěkně papá*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:47 26. Aug 2012
by -RoF-
Mě vždy pobaví, když někdo dá něco do společenských akcí, tak se vždy vyrojí plno osob, které si najednou vzpomenou, že by mohli dát něco do IC sekce. A hned ten původní příspěvek zakryjou jinýma :D :D :D. To by chtělo nějaký výzkum na to. :roll: :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:26 26. Aug 2012
by de Aers
-RoF- wrote:Mě vždy pobaví, když někdo dá něco do společenských akcí, tak se vždy vyrojí plno osob, které si najednou vzpomenou, že by mohli dát něco do IC sekce. A hned ten původní příspěvek zakryjou jinýma :D :D :D. To by chtělo nějaký výzkum na to. :roll: :)
Nepotřebuješ výzkum, aby Ti došlo, že každý chce, aby tam nejbližší a nejvýraznější odkaz byl ten jeho.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:29 27. Aug 2012
by karolina
Pravidelně mě dostává chování jednoho dvanáctiletého dítěte.... :wall: :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:13 27. Aug 2012
by D_E_K_A
Poslední IC info na povrchu, ale nesmál jsem se jen já, ale všechny mé postavy! Díky ti Aulusi... :wall: :biggrin: :D