Page 63 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:17 28. Aug 2012
by Ragmon
Balodil: Tož som za změněl před měsecom.
Aria: To ses praštil?
Balodil: Ni, len som řekol, že na tej serem.
Strážný: To musela být pořádná rána.
Gardista: hahaha
Gardista: hahaha
:D Nevím, které DM nás tam poslouchalo, ale tohle pobavilo. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:25 28. Aug 2012
by Nalkanar
Fanatický měšťan Adolf

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:34 28. Aug 2012
by Molly23
Elfí moudro "Vlk když odejde od smečky, nepřestává být vlakem."

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:55 29. Aug 2012
by Amber
Vilmawien Gener o rozdílech mezi mužem a ženou: :D

Když vidí on maso, já ho vidím také.
Akorát já píchám meteorem.




A taky mě dostal Rodal a jeho opilecké popostrkování. :idea: Chudák postava z něj měla pěkný šok. 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:30 02. Sep 2012
by Prasokralik
Když mě bugerská lavička hodila do fontány a ters mě musel tahat ven :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:52 02. Sep 2012
by Amber
Když vejdu do lokace, hned na mě někdo na přechodu uvalí srážení a... a hele, další lokace! Vítejte do Podsvětí. :wall:

Jinak, tímto díky Desovi za rychlou reakci. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:06 03. Sep 2012
by D_E_K_A
Přidávám se k poděkování za večerní Q. Začalo to zajímavě ta cesta a stejně tak to zajímavě skončilo. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:04 03. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Moje postavicka se vali v tratolisti krve uhryzana jezevci, cekajici na vykrvaceni a neodvratne setkani s Astarotem......najednou mi ve vypisu v okne vyskoci hlaska : "Prave jsi unaveny"

K smrti unaveny......a neco dobreho na zub by take bodlo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:15 04. Sep 2012
by Prasokralik
:oops:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:20 04. Sep 2012
by Molly23
Tys mě předběhl!!!!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:23 04. Sep 2012
by Prasokralik
Tak já chápu že Vil žárlí no...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:40 05. Sep 2012
by J.F.Payne
Dostal mě tell od RoFa (cca, ne přesná citace):

// To se dají ve hře pořídit svíčky jako item?

A hned jsem věděl, k čemu je bude používat :)))

(Všechno v dobrým!)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:02 05. Sep 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Dostal mě tell od RoFa (cca, ne přesná citace):

// To se dají ve hře pořídit svíčky jako item?

A hned jsem věděl, k čemu je bude používat :)))

(Všechno v dobrým!)
Nooo *píská si* tak Aria ty svíčky ráda využije .... na svícení ....třeba někde v majáku, aby viděla ....sakra rdd mají vidění ve tmě, tak to je chabá výmluva. :roll: :D

Mě zase dostal Vellai v chrámu jak mu spadla mince do ohně, on ji vylovil a začal mu hořet rukáv. Úplně mi to připoměl Xersiss jen u ní by to dopadlo trošku asi jinak. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:10 05. Sep 2012
by Amber
Tell od Koninha:

Naděžna Škopková: [Pověz] ahoj mužu mit prosimte otazku na tebe?
Lareth Belle: [Pověz] ahoj :) no jasně, jen prosím ne, jak se dělají děti ;P
Naděžna Škopková: [Pověz] tak nic no :/
Lareth Belle: [Pověz] na to je poradce RoF :D
Naděžna Škopková: [Pověz] :D

PS: RoFe, můžeš ve hře očekávat zájem o nový cyklus přednášek vedený Arií :twisted: :idea:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:13 09. Sep 2012
by Nalkanar
Asi takhle...
Johannes Aldering: A kováš i meteoritickou ocelí, mistře trpaslíku?
Diemo Kovadlina: cha
Diemo Kovadlina: a jezdis ty na koni?