Page 64 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:40 09. Sep 2012
by Ragmon
Balodil je šampionem v jízdě na koni. A to má jen poníka :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:06 13. Sep 2012
by Amber
Když si Aulus před nějakou dobou omylem (nebo hůř - schválně? :D ) přivolal na svou DM postavu mor a ta pak náhodně padala k zemi a vypouštěla zelený dým... :shock:
Něco jako morbidnější škytavka.
*utíká se schovat, než se taky nakazí*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:10 13. Sep 2012
by Nalkanar
Ta debata o spodkách jistého význačného obyvatele Karathy... :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:28 14. Sep 2012
by Caehan
Dostala mě horda nepřátel, kterou ke mně už tradičně dovedl přítelíček, když se rozhodl, že přes opakovaný příkaz k boji raději půjde k páníčkovi... fakt na zabití.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:44 14. Sep 2012
by Ragmon
Amanda v Gruberiku :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:51 15. Sep 2012
by Barbar321
Ragmon wrote:Amanda v Gruberiku :D
Škoda, byl jsi rychlejší.

Mě rozhodně dostal pohled na Arii Orii, jak v odlehlém místě v noci svádí v hostinci trpaslíka

Ta asi přefikne i cirkulárku :wall: :lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:36 15. Sep 2012
by Prasokralik
Chudák pila... by měla pak ty zoubky takové otupené...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:01 17. Sep 2012
by slencak
Řekněte tohle chlapovi s obrouční sekerou a odjištěnou lučištnicí :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:02 18. Sep 2012
by Prasokralik
Stan před hospodou na náměstí.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:45 18. Sep 2012
by Prasokralik
Sinae a její žertíky... to se ti fakt povedlo majky -.-

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:14 19. Sep 2012
by rosnicka
jelikoz se mi to nepodarilo vyfotit tak ctu hlasku rien zere boruvky. najednou se zablyskne a sup on tam stoji ještěr. Sin tohle je palec nahoru

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:46 19. Sep 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote:jelikoz se mi to nepodarilo vyfotit tak ctu hlasku rien zere boruvky. najednou se zablyskne a sup on tam stoji ještěr. Sin tohle je palec nahoru
Nenávidím tě. Opravdu, hrozně moc.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:00 19. Sep 2012
by rosnicka
:mrgreen: :mrgreen: ne ty mě svým způsobem miluješ protože dokáži být jedovatá stejně jako ty . :mus_21:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:35 21. Sep 2012
by Amber
Dostal mě karnevalový úbor jednoho strážného... :mrgreen: jeho špachtle i jeho popisek.
kumpan.jpg

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:46 21. Sep 2012
by Nalkanar
Ten už tam je ale pěkně dlouho 8)