Page 65 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:49 22. Sep 2012
by Prasokralik
Vymydlená a navoněná seveřanka.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:13 24. Sep 2012
by Bahnak
Shamanuv popisek na foru:
Daaben Smrtonoš - neutrální elfský paladin mistrně ovládající trpasličí válečnou sekeru a vrata od chléva.
Uctívač Juany a milující její pečené holuby, co lítaj do huby.
Miluj bližního svého, aneb pozvi drowa na pivo.
Shaman dokazuje že RP jde okecat jakýkoliv PB build :-D :twisted: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:24 24. Sep 2012
by Shaman88
On to je vlastně důsledek úletu mezi Juanou a Zeirem.... nebo si to alespoň myslí....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:26 24. Sep 2012
by J.F.Payne
Jinými slovy, kacíř :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:35 24. Sep 2012
by Krysak
Tak na chat u Krkovičky, je to zcela vymazlenej build, kterej zapadne 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:18 24. Sep 2012
by Reni
Prasokralik wrote:Vymydlená a navoněná seveřanka.
Byla to podlá a úskočná léčka.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:16 29. Sep 2012
by Amber
Dostala mě dnešní dívčí past na jednoho nejmenovaného paladina... a to, jak nakonec přes všechno odmlouvání byl rád, že se nechal chytit. :mrgreen: :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:05 30. Sep 2012
by Nalkanar
Stromová lobotomie :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:28 03. Oct 2012
by Barbar321
Jak taky může vypadat výroba. S takovou budu výrobek dělat věčně :(

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:44 03. Oct 2012
by Bahnak
Vem to pozitivně - sice pomalu ale na jednom výrobku určitě uděláš level :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:31 03. Oct 2012
by Absinthorix
Ty krásně prázdné dungy poránu, aneb to bylo keců :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:14 04. Oct 2012
by XŠevyX
jeden tell vytržený z kontextu ohledně skupiny proti drowům.. :wall: :mrgreen: :mrgreen:

"Když srovnám tu disciplínu, tak drówowé jsou jako nacisti a my jako kmen Zulu s oštěpama"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:14 06. Oct 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote::mrgreen: :mrgreen: ne ty mě svým způsobem miluješ protože dokáži být jedovatá stejně jako ty . :mus_21:
Epic Champion of Terbee miluje akorát Terbee

která si právě pročítá forům a posílá mi výhrůžné zprávy

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:06 07. Oct 2012
by Barbar321
No není to zajímavý jméno? :shock:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:13 08. Oct 2012
by Absinthorix
Kouzelný sklep

Image