Page 66 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:22 09. Oct 2012
by Derken-
Pro hlavu drowa i svoje řady implozí prokosí :-D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:51 09. Oct 2012
by klobouk
Dostaly mě gigantické lagy. Omlouvám se.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:42 09. Oct 2012
by Molly23
Hned jsem si vzpomněl na "Slezte z toho lustru Donalde! Vidím vás!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:30 11. Oct 2012
by -RoF-
Tohle mě včera dostalo :D :D :D
Alice: Ahojky všichni hihi *zamává*
Diemo Kovadlina: *placne se do cela*
Diemo Kovadlina: hihihi ahojda cukrousku
Alice: tak trochu čaruju a sem tam někoho obvážu jak můmii hihi

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:15 11. Oct 2012
by Snekoun
Vzal jsem si balík od zemana v Ivory abych ho doručil do Murgondu ( jsem na pátem levelu ). Zaplatil jsem zálohu a vyrazil. Po té jsem zjistil že můžu balík vyhodit, protože podle vyprávění hráčů tam není možné dojít živý :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:37 12. Oct 2012
by Absinthorix
NEPROJDEŠ...

...a neprošla

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:22 13. Oct 2012
by -RoF-
Bitka na trpasličí svatbě :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:12 14. Oct 2012
by Amber
Lareth Belle: *hraje na harfu*
Gorok Kovadlina: *kalný pohled se mu zastaví v Laretině výstříhu* Slečno... Vy máte tak pekné.... Struny na tej harfe....
:oops: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:09 14. Oct 2012
by XŠevyX
Breakovací Naďa aneb "Začne dělat točky na hlavě" :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:02 14. Oct 2012
by Aulus
XŠevyX wrote:Breakovací Naďa aneb "Začne dělat točky na hlavě" :mrgreen:
A nebo její kozáček na pultě ve Škopku plném nahých slintajících trpaslíků. :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:28 15. Oct 2012
by Absinthorix
Stealth troll, aneb

Code: Select all

Eribor Tanithil: priplizim se za jednoho maga

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:39 17. Oct 2012
by karolina
Reloguju kvůli bugu z temnoty a když se lognu můj parťák je v podsvětí...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:43 17. Oct 2012
by Bahnak
Vlezu s Vejkem do jeskyně, vrhnou se na mě klepetnatci, než vypiju flašku už jsem omráčenej.
Říkám si v pohodě, mám sebou Vejka, ten už je poseká, do tý doby mě snad neuklovou.
Vejk - odlog.
...polkl jsem...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:32 18. Oct 2012
by Shaman88
Bahnak wrote:Vlezu s Vejkem do jeskyně, vrhnou se na mě klepetnatci, než vypiju flašku už jsem omráčenej.
Říkám si v pohodě, mám sebou Vejka, ten už je poseká, do tý doby mě snad neuklovou.
Vejk - odlog.
...polkl jsem...
Ty seš teda kámoš!!!!
Že jsi prásknul vejka že utekl přes smrtí odlogem.....

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:37 18. Oct 2012
by Caehan
Shaman88 wrote:
Bahnak wrote:Vlezu s Vejkem do jeskyně, vrhnou se na mě klepetnatci, než vypiju flašku už jsem omráčenej.
Říkám si v pohodě, mám sebou Vejka, ten už je poseká, do tý doby mě snad neuklovou.
Vejk - odlog.
...polkl jsem...
Ty seš teda kámoš!!!!
Že jsi prásknul vejka že utekl přes smrtí odlogem.....
Asi měl zbabělé internetové připojení, no...