Page 67 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:46 19. Oct 2012
by Amber
opilá Vilmawien Gener (po vítězství v boji): Dneska sem si zařádila jak nikdy! Takhle mě nerozrajcoval ani Rien když po mě lezl!!

:D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:48 19. Oct 2012
by Absinthorix
A stačilo dostat řádně po čuni... :wall:


Aneb opilá Vilma je horší jak 7 let neštěstí

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:04 19. Oct 2012
by Prasokralik
Amber wrote:opilá Vilmawien Gener (po vítězství v boji): Dneska sem si zařádila jak nikdy! Takhle mě nerozrajcoval ani Rien když po mě lezl!!

:D :D :D
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:23 19. Oct 2012
by Caehan
Jak tu byla debata na téma žádné maso z divočáků, tak mě osobně dostaly ty dvě flákoty masa, které byly ze stáhnuté veverky...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:11 19. Oct 2012
by Prasokralik
Caehan wrote:Jak tu byla debata na téma žádné maso z divočáků, tak mě osobně dostaly ty dvě flákoty masa, které byly ze stáhnuté veverky...
když máš max tahování tak z jeskyně jezevců za Ivory je masa že nakrmíš celou Karathu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:22 21. Oct 2012
by Prasokralik
Image

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:05 22. Oct 2012
by -RoF-
Vilma když zjistí kolik osob je v Isilu a ne u ní v hospě a následná reakce Riena. :D :D :D
Vilmawien Gener: A pak je hospoda prázdná...
Rien: Nebreč.
------------------

A pak mě dostalo tohle ..... :D :twisted:

Johannes při přednášení básně .....
Rien: *hltá Johanna zamilovaným pohledem*
Johannes Aldering: Ve víře v Juanu byl vychován *ujede mu tón, když si všimne Rienova pohledu* a stal se z něj dobrý, čestný pán.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:16 22. Oct 2012
by Aulus
Mě se hodně líbily různé reakce na Larethinu recitaci. :D Můžete si k nim zkusit přiřadit jména. :wink:
Lareth Belle: na tebe, má milá, na svoji nevěstu, myslím, když jedu přes širý svět. … *hraje jemně a pozvolna*
X: *opře trochu přiopile hlavu o loket a povzdychne si*
Y: *kouká na harfičku nepřítomnýma očima*
Z: *má na tváři zamyšlené zamračení a kouká do poháru*
Ž: Echt hóch!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:18 22. Oct 2012
by Aulus
Aulus wrote:Mi se hodně líbily různé reakce na Larethinu recitaci. :D Můžete si k nim zkusit přiřadit jména. :wink:
Lareth Belle: na tebe, má milá, na svoji nevěstu, myslím, když jedu přes širý svět. … *hraje jemně a pozvolna*
X: *opře trochu přiopile hlavu o loket a povzdychne si*
Y: *kouká na harfičku nepřítomnýma očima*
Z: *má na tváři zamyšlené zamračení a kouká do poháru*
Ž: Echt hóch!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:28 22. Oct 2012
by Molly23
mě se líbí jak cituješ sám sebe :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:34 22. Oct 2012
by Aulus
Molly23 wrote:mě se líbí jak cituješ sám sebe :D
*nechápavě hledí, co to provedl* :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:15 22. Oct 2012
by Nalkanar
Vilma mě taky dostala tím příživnictvím... :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:26 22. Oct 2012
by Krysak
Běžím si takhle tunelem, vbéhám do dalšího tunelu, načítá se lokace podvětí..... Ku*váááá kde sjem zase co pos*al? Tepve pak jsem přišel na to, že ta lokace má náhodný obrázek. Ale ve mě se v té chvíli málem krve nedořezal.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:28 22. Oct 2012
by Barbar321
98.0% hvězdného prstenu s rubínem

...pád serveru :shock: :shock: :shock:

To si nemohl spadnout za dvě minuty ??? :evil:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:35 22. Oct 2012
by Molly23
Nalkanar wrote:Vilma mě taky dostala tím příživnictvím... :roll:
Mě dostalo jak to všichni zase vzali vážně a hned začali mít poznámky :).