Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:46 19. Oct 2012
opilá Vilmawien Gener (po vítězství v boji): Dneska sem si zařádila jak nikdy! Takhle mě nerozrajcoval ani Rien když po mě lezl!!

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Amber wrote:opilá Vilmawien Gener (po vítězství v boji): Dneska sem si zařádila jak nikdy! Takhle mě nerozrajcoval ani Rien když po mě lezl!!
![]()
![]()

když máš max tahování tak z jeskyně jezevců za Ivory je masa že nakrmíš celou KarathuCaehan wrote:Jak tu byla debata na téma žádné maso z divočáků, tak mě osobně dostaly ty dvě flákoty masa, které byly ze stáhnuté veverky...

------------------Vilmawien Gener: A pak je hospoda prázdná...
Rien: Nebreč.
Rien: *hltá Johanna zamilovaným pohledem*
Johannes Aldering: Ve víře v Juanu byl vychován *ujede mu tón, když si všimne Rienova pohledu* a stal se z něj dobrý, čestný pán.
Lareth Belle: na tebe, má milá, na svoji nevěstu, myslím, když jedu přes širý svět. … *hraje jemně a pozvolna*
X: *opře trochu přiopile hlavu o loket a povzdychne si*
Y: *kouká na harfičku nepřítomnýma očima*
Z: *má na tváři zamyšlené zamračení a kouká do poháru*
Ž: Echt hóch!
Aulus wrote:Mi se hodně líbily různé reakce na Larethinu recitaci.Můžete si k nim zkusit přiřadit jména.
![]()
Lareth Belle: na tebe, má milá, na svoji nevěstu, myslím, když jedu přes širý svět. … *hraje jemně a pozvolna*
X: *opře trochu přiopile hlavu o loket a povzdychne si*
Y: *kouká na harfičku nepřítomnýma očima*
Z: *má na tváři zamyšlené zamračení a kouká do poháru*
Ž: Echt hóch!
*nechápavě hledí, co to provedl*Molly23 wrote:mě se líbí jak cituješ sám sebe
Mě dostalo jak to všichni zase vzali vážně a hned začali mít poznámkyNalkanar wrote:Vilma mě taky dostala tím příživnictvím...