Dvere
Re: Dvere
Pekna blbost, v Karathe normalne vyucujou od prvniho levelu, sam jsem tam bylRES wrote:V Ivory je stale zavrena vez maga a tak malej level nemuze postupovat pac v Karate uci od 5L.Take vetesnik a korenarka zustavaji zamcene i presden dost to hracum zneprijemnuje hrani prosim kouknete se nato.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Dvere
Dvere opraveny.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Dvere
Já bych měl taky problém s dveřma, ale v Hagolu... Totiž chtěl jsem bejt trpasličí obránce a když jsem se chtěl jít do kasáren chmurnej střáže za učitelem, zjistil jsem pro mě něco nemilého. Přišel jsem před vchod chmurnej stráže a dveře ani modrej přechod tam nebyly...
A nebyl jsem jedinej komu se to stalo, Xarx je taky neviděl, ale tomu se aspoň jednou oběvily a moh tam vlízt... Tak nevim co s tim je. 
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================