Page 1 of 1
Dvere
Posted: 11:04 30. Jan 2008
by RES
V Ivory je stale zavrena vez maga a tak malej level nemuze postupovat pac v Karate uci od 5L.Take vetesnik a korenarka zustavaji zamcene i presden dost to hracum zneprijemnuje hrani prosim kouknete se nato.
Re: Dvere
Posted: 11:47 30. Jan 2008
by Sorrow
RES wrote:V Ivory je stale zavrena vez maga a tak malej level nemuze postupovat pac v Karate uci od 5L.Take vetesnik a korenarka zustavaji zamcene i presden dost to hracum zneprijemnuje hrani prosim kouknete se nato.
Pekna blbost, v Karathe normalne vyucujou od prvniho levelu, sam jsem tam byl

Re: Dvere
Posted: 11:59 30. Jan 2008
by Rejty
By me zajimalo, kdo se zase sral do nastaveni tech dveri...
Re: Dvere
Posted: 15:06 08. Feb 2008
by jaara
Dvere opraveny.
Re: Dvere
Posted: 12:08 09. Mar 2008
by hrusi
Já bych měl taky problém s dveřma, ale v Hagolu... Totiž chtěl jsem bejt trpasličí obránce a když jsem se chtěl jít do kasáren chmurnej střáže za učitelem, zjistil jsem pro mě něco nemilého. Přišel jsem před vchod chmurnej stráže a dveře ani modrej přechod tam nebyly...

A nebyl jsem jedinej komu se to stalo, Xarx je taky neviděl, ale tomu se aspoň jednou oběvily a moh tam vlízt... Tak nevim co s tim je.
