Byl bych rad, abychom zacali na povrchu poradat turnaje - idealne zrejme v arene v Karathe (doufam, ze jeste existuje a funguje). Pro mne by byly turnaje idealni tak kazdych 14 dni, pripadne kazdy mesic. Je mozne udelat i kazdy tyden neoficialni turnaj ve forme treninku a jednou za mesic se vsi paradou, s cenami a mozna pod zastitou nejake te gildy, rodu nebo organizace (pripadne primo krale...).
V OOC si od toho slibuji hlavne zabavu, moznost trochu se s postavou vyblbnout, ziskat nejake ty zkusenosti v CvC (ktere se budou hodit pro boj s pripadnymi neprateli povrchu

), seznamit se s ostatnimi... Myslim, ze to bude dobre i jako moznost testovat urcitou oblast vyvazenosti ruznych uprav a podobne - mozna se tu objevi silne nevyvazene nebo nefunkcni veci driv, nez az ve skutecnych CvC stretech, navic kazdy si bude moct udelat obrazek o tom, jak si jeho postavicka na tom stoji a trochu se otrkat. Navic verim, ze spousty takovych akci by se rada zucastnila i DM a mohlo by to dlouhodobe prispivat k vetsi zabavnosti a radosti ze hry (odpada tam do znacne miry takovy ten stres z te ztraty expu pri smrti).
V RP by to mohlo byt pojimano proste jako trenink, zvysovani bojove pripravenosti, sehrani se proti spolecnemu nepriteli.
Pokud bude primo turnaj s pravidly danymi, tak to bude i spolecenska akce, pujde samozrejme o prestiz a ti, kdo si budou dobre vest v takovych turnajich, jiste snaze ziskaji pristup do NPC uskupeni, ziskaji zakazku od slechticu, od armady... Samozrejme pokud by byl treba ten turnaj vetsi jednou za mesic, tak tam mohou byt i nejake ty ceny a vubec se to muze dobre zakomponovat do rp deni.
Musim rovnou dodat, ze puvodne jsem neco takoveho chtel rozjet primo i ve hre se svou postavickou. Jenze misto toho hraji pulorka BU a to proste neukecam.

Ovsem rad pomohu mimo hru - s vymyslenim pravidel a cehokoli dalsiho. Takze zaroven se chci zeptat, zda by se nasel nekdo, jehoz postava ma dost velkou vyridilku a chtel by se ujmout pozice rozhodciho, organizatora primo ve hre a podobne. Klidne to muzeme udelat i tak, ze tato postava za sve sluzby bude pobirat urcity plat (ti co prijdou se slozi nebo u vetsiho turnaje muze byt primo zaplacen ze vstupneho a podobne). Je to proste prilezitost se zucastnit turnaje a byt tam jednou z nejdulezitejsich osob, aniz by clovek musel mit nabusenou postavu.
Dal by se vzdy na podobne akce hodil nejaky ten lecitel.
Pokud nekdo bude chtit, muze si pri podobnych akcich zaridit provozovani sazek.
Pokud nekdo bude chtit, muze z tech velkych turnaju udelat nejake ty rp zapis (bard?).
Proste moznosti je spousta a verim, ze by neco podobneho mohla byt vyborna zabava. Skvele by samozrejme bylo, kdyby se aspon tech velkych akci zucastnila i DM a vtahla do toho i npc svet.
Co si o tom myslite? Lakalo by vas neco takoveho, pripadne jako co by jste se prisli zucastnit? Najde se tu nejaky pripadny poradatel?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru