jezevec

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

jezevec

Post by Aznar »

nevim jestli to je chyba nebo jenom neschopnost my postavy, ale potkal sem vlka jak bojuje s jezevcem, oba temer mrtvy :mrgreen:

tak sem zabil vlka a ze pak dalsi ranou sundam toho jezevce... nakonec to dopadlo tak, ze sem vypotreboval asi 30 lektvaru, 20min se s nim honil a i kdyz sem hazel 20, tak sem ho ani jednou netrefil :? musel sem ho odvezt k ivory k domobrane, protoze byl asi nesmrtelnej nebo co :mrgreen:

trochu divny, kdyz normalne jezevce zabijim vcelku v pohode, nevim jestli to mohlo byt treba tim, ze pred tim bojoval s vlkem a ne hracem
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: jezevec

Post by wekslo »

Me prijde (a jak sem se dozvedel ne jenom me) vubec to ze jezevec dokaze zabit cloveka (bo i jine rasy), ba co vic, jak spravne poznamenal kamos, prokousnout zeleznou zbroj, dooost nelogicky :]

Takze timto navrhuju snizit vlastnosti Litych jezevcu a tim i xpy za ne ziskane, protoze to dle myho koliduje s realnosti ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: jezevec

Post by Lord_Berserk »

:mrgreen: tak to me rozneslo....dalsi adept po Kirim, kteryho budou ve snu strasit jezevci

to byl urcite cyber-jezevec toho nezranis jen tak
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: jezevec

Post by nomis_b »

wekslo wrote:Me prijde (a jak sem se dozvedel ne jenom me) vubec to ze jezevec dokaze zabit cloveka (bo i jine rasy), ba co vic, jak spravne poznamenal kamos, prokousnout zeleznou zbroj, dooost nelogicky :]

Takze timto navrhuju snizit vlastnosti Litych jezevcu a tim i xpy za ne ziskane, protoze to dle myho koliduje s realnosti ;]
Treba by te postupne kousal do noh tak, az nebudes moct chodit, lehnes na zem a on ti prokousne hrdlo :wink:
Kdyz si hazis blbe cislo, a on dobre, to je presne situace nahod, ktera by to popisovala :lol:
A zase se craftí...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: jezevec

Post by Lord_Berserk »

Puťa, puťa
----------
67-letou farmářku ze severovýchodní Anglie zabily hladové ovce.
Na svou pastvinu sousedící s kamenolomem přivezla na mopedu balík sena.
Hladové ovce se vrhly za potravou a mopedistku shodily z 30 metrů
vysoké stěny kamenolomu i s jejím strojem.
Hladové ale zůstaly. Do lomu totiž srazily i balík sena.

...mozny je vsecko :D ale takovej nasranej jezevec toho bych fakt potkat nechtel
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: jezevec

Post by Aznar »

nj mozna si myslel ze je superman kdyz predtim skoro zabil vlka :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: jezevec

Post by Zyga »

ja bych se jezevcu docela bal, videl sem co dokaze bilej kralicek v monty pythonovi :lol: kdyz srovnam velikost kralika a jezevce muzes bejt fakt rad zes to nakonec prezil :D :D
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: jezevec

Post by nomis_b »

Kdo nezna bileho kralicka at se mrkne na tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=XcxKIJTb ... re=related
A zase se craftí...
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: jezevec

Post by Sorrow »

No on takovej rozzurenej Jezevec v realu neni zadna sranda.Jen se zeptej nakyho nimroda...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: jezevec

Post by cmon »

nomis_b: toho bych fakt nechtěl potkat jak ve hře tak nai v reálu :lol:
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: jezevec

Post by Jachym »

Já bych ty lité jezevce nechal tak , oni mají větší obranu , ale menší útok jak vlk a pochopitelně vlk má silnější útok, je rychlí ale obrana je slabší. Alespoň tak se mi to zdá. problem pro menší lvly i pro mne bylo že v té skupině bylo většinou víc litých jak normálních asi by se hodila nějaká skupinka obyčejných co někde poflakují i přez den - myšleno kolem Ivory nebo karathy.
Oni Ti lití se nedají ani stáhnout asi mají vzteklinu , nevadí , ale škoda že nejdou stáhnout obyčejní kanci - přírodní divoké vepřové by nebylo špatné.
Menhiri Dierta
Locked