Page 1 of 1
jezevec
Posted: 12:11 31. Jan 2008
by Aznar
nevim jestli to je chyba nebo jenom neschopnost my postavy, ale potkal sem vlka jak bojuje s jezevcem, oba temer mrtvy
tak sem zabil vlka a ze pak dalsi ranou sundam toho jezevce... nakonec to dopadlo tak, ze sem vypotreboval asi 30 lektvaru, 20min se s nim honil a i kdyz sem hazel 20, tak sem ho ani jednou netrefil

musel sem ho odvezt k ivory k domobrane, protoze byl asi nesmrtelnej nebo co
trochu divny, kdyz normalne jezevce zabijim vcelku v pohode, nevim jestli to mohlo byt treba tim, ze pred tim bojoval s vlkem a ne hracem
Re: jezevec
Posted: 12:29 31. Jan 2008
by wekslo
Me prijde (a jak sem se dozvedel ne jenom me) vubec to ze jezevec dokaze zabit cloveka (bo i jine rasy), ba co vic, jak spravne poznamenal kamos, prokousnout zeleznou zbroj, dooost nelogicky :]
Takze timto navrhuju snizit vlastnosti Litych jezevcu a tim i xpy za ne ziskane, protoze to dle myho koliduje s realnosti ;]
Re: jezevec
Posted: 12:30 31. Jan 2008
by Lord_Berserk

tak to me rozneslo....dalsi adept po Kirim, kteryho budou ve snu strasit jezevci
to byl urcite cyber-jezevec toho nezranis jen tak
Re: jezevec
Posted: 12:44 31. Jan 2008
by nomis_b
wekslo wrote:Me prijde (a jak sem se dozvedel ne jenom me) vubec to ze jezevec dokaze zabit cloveka (bo i jine rasy), ba co vic, jak spravne poznamenal kamos, prokousnout zeleznou zbroj, dooost nelogicky :]
Takze timto navrhuju snizit vlastnosti Litych jezevcu a tim i xpy za ne ziskane, protoze to dle myho koliduje s realnosti ;]
Treba by te postupne kousal do noh tak, az nebudes moct chodit, lehnes na zem a on ti prokousne hrdlo
Kdyz si hazis blbe cislo, a on dobre, to je presne situace nahod, ktera by to popisovala

Re: jezevec
Posted: 13:26 31. Jan 2008
by Lord_Berserk
Puťa, puťa
----------
67-letou farmářku ze severovýchodní Anglie zabily hladové ovce.
Na svou pastvinu sousedící s kamenolomem přivezla na mopedu balík sena.
Hladové ovce se vrhly za potravou a mopedistku shodily z 30 metrů
vysoké stěny kamenolomu i s jejím strojem.
Hladové ale zůstaly. Do lomu totiž srazily i balík sena.
...mozny je vsecko

ale takovej nasranej jezevec toho bych fakt potkat nechtel
Re: jezevec
Posted: 14:12 31. Jan 2008
by Aznar
nj mozna si myslel ze je superman kdyz predtim skoro zabil vlka

Re: jezevec
Posted: 14:26 31. Jan 2008
by Zyga
ja bych se jezevcu docela bal, videl sem co dokaze bilej kralicek v monty pythonovi

kdyz srovnam velikost kralika a jezevce muzes bejt fakt rad zes to nakonec prezil

Re: jezevec
Posted: 14:34 31. Jan 2008
by nomis_b
Re: jezevec
Posted: 18:21 31. Jan 2008
by Sorrow
No on takovej rozzurenej Jezevec v realu neni zadna sranda.Jen se zeptej nakyho nimroda...
Re: jezevec
Posted: 23:24 11. Feb 2008
by cmon
nomis_b: toho bych fakt nechtěl potkat jak ve hře tak nai v reálu

Re: jezevec
Posted: 19:26 12. Feb 2008
by Jachym
Já bych ty lité jezevce nechal tak , oni mají větší obranu , ale menší útok jak vlk a pochopitelně vlk má silnější útok, je rychlí ale obrana je slabší. Alespoň tak se mi to zdá. problem pro menší lvly i pro mne bylo že v té skupině bylo většinou víc litých jak normálních asi by se hodila nějaká skupinka obyčejných co někde poflakují i přez den - myšleno kolem Ivory nebo karathy.
Oni Ti lití se nedají ani stáhnout asi mají vzteklinu , nevadí , ale škoda že nejdou stáhnout obyčejní kanci - přírodní divoké vepřové by nebylo špatné.