Ohniště
Ohniště
U hilských ruin jsem zapálil ohniště, neobjevil se ani oheň ani světlo, nicméně jsem se u něj vyspal... Respektive poprvé se oheň po zapálení choval normálně, podruhé se choval taky normálně, ale bez vizuálních efektů. Až zas budu unavenej, tak to zkusim zase...
Re: Ohniště
Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Ohniště
aha, myslel jsem, ze to vzniklo ted, kdyz kucik pridaval ohnisti svetlo...Krata wrote:Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem
Re: Ohniště
Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ohniště
to jsou ty sylmaelovi výchytykucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
(ahoj Theo)
Re: Ohniště
Ahoj. Tiez ta zdravimjiromir wrote:to jsou ty sylmaelovi výchytykucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
(ahoj Theo)
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hre
Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK?
S pozdravom Theolas.
Ora et Labora
Re: Ohniště
ber to taky vobcas s nadhledem voéTheo wrote:Ahoj. Tiez ta zdravimjiromir wrote:to jsou ty sylmaelovi výchytykucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
(ahoj Theo)Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce
![]()
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hreNo nic, lebo ma Daanri zase niekde posle
- tak neprovokovat Asha
Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK?
S pozdravom Theolas.
Re: Ohniště
no nevim esli je fer bavit se o nekom kdo zasebe nemuze nic rict 
teda muze, ale neudela to.
teda muze, ale neudela to.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Ohniště
myslim ze je patrny, ze jsem to hlasil ze srandy...a taky je patrny to, ze to neni Sylmaelem, ale spis biowarem.. 