Page 1 of 1
Ohniště
Posted: 14:11 04. Feb 2008
by jiromir
U hilských ruin jsem zapálil ohniště, neobjevil se ani oheň ani světlo, nicméně jsem se u něj vyspal... Respektive poprvé se oheň po zapálení choval normálně, podruhé se choval taky normálně, ale bez vizuálních efektů. Až zas budu unavenej, tak to zkusim zase...
Re: Ohniště
Posted: 15:06 04. Feb 2008
by Krata
Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem
Re: Ohniště
Posted: 15:36 04. Feb 2008
by jiromir
Krata wrote:Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem
aha, myslel jsem, ze to vzniklo ted, kdyz kucik pridaval ohnisti svetlo...
Re: Ohniště
Posted: 15:38 04. Feb 2008
by kucik
Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
Re: Ohniště
Posted: 15:40 04. Feb 2008
by jiromir
kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty
(ahoj Theo)

Re: Ohniště
Posted: 22:43 04. Feb 2008
by Theo
jiromir wrote:kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty
(ahoj Theo)

Ahoj. Tiez ta zdravim

Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hre

No nic, lebo ma Daanri zase niekde posle

- tak neprovokovat Asha
Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK?
S pozdravom Theolas.
Re: Ohniště
Posted: 02:24 05. Feb 2008
by jiromir
Theo wrote:jiromir wrote:kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty
(ahoj Theo)

Ahoj. Tiez ta zdravim

Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce
WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hre

No nic, lebo ma Daanri zase niekde posle

- tak neprovokovat Asha
Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK?
S pozdravom Theolas.
ber to taky vobcas s nadhledem voé

Re: Ohniště
Posted: 13:57 05. Feb 2008
by Kiri
no nevim esli je fer bavit se o nekom kdo zasebe nemuze nic rict

teda muze, ale neudela to.
Re: Ohniště
Posted: 02:18 06. Feb 2008
by jiromir
myslim ze je patrny, ze jsem to hlasil ze srandy...a taky je patrny to, ze to neni Sylmaelem, ale spis biowarem..
