Page 1 of 1

Ohniště

Posted: 14:11 04. Feb 2008
by jiromir
U hilských ruin jsem zapálil ohniště, neobjevil se ani oheň ani světlo, nicméně jsem se u něj vyspal... Respektive poprvé se oheň po zapálení choval normálně, podruhé se choval taky normálně, ale bez vizuálních efektů. Až zas budu unavenej, tak to zkusim zase...

Re: Ohniště

Posted: 15:06 04. Feb 2008
by Krata
Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem

Re: Ohniště

Posted: 15:36 04. Feb 2008
by jiromir
Krata wrote:Jo, tehnle bug se sem tam objevil i před wipem
aha, myslel jsem, ze to vzniklo ted, kdyz kucik pridaval ohnisti svetlo...

Re: Ohniště

Posted: 15:38 04. Feb 2008
by kucik
Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.

Re: Ohniště

Posted: 15:40 04. Feb 2008
by jiromir
kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)

(ahoj Theo) :wink:

Re: Ohniště

Posted: 22:43 04. Feb 2008
by Theo
jiromir wrote:
kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)

(ahoj Theo) :wink:
Ahoj. Tiez ta zdravim :) Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce :D

WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hre :D No nic, lebo ma Daanri zase niekde posle :) - tak neprovokovat Asha :)

Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK? ;)

S pozdravom Theolas.

Re: Ohniště

Posted: 02:24 05. Feb 2008
by jiromir
Theo wrote:
jiromir wrote:
kucik wrote:Jj taky se mi to stalo. Nektery veci se chovaj fakt dost divne.
to jsou ty sylmaelovi výchyty ;)

(ahoj Theo) :wink:
Ahoj. Tiez ta zdravim :) Zda sa ze si uspesne prebral moju stafetu. Tak ti drzim palce :D

WoW kolko sa toho napisalo. Len mi pride smiesne, ze sa tu riesia veci, ktore sa v Striebornom kruhu riesili uz pred rokom (golem), alebo tu zase riesite ponatie RP v hre :D No nic, lebo ma Daanri zase niekde posle :) - tak neprovokovat Asha :)

Jooo a co som vlastne chcel .. jo Jiromire. Pls ja prestanem, tak aj ty OK? ;)

S pozdravom Theolas.
ber to taky vobcas s nadhledem voé ;)

Re: Ohniště

Posted: 13:57 05. Feb 2008
by Kiri
no nevim esli je fer bavit se o nekom kdo zasebe nemuze nic rict :(
teda muze, ale neudela to.

Re: Ohniště

Posted: 02:18 06. Feb 2008
by jiromir
myslim ze je patrny, ze jsem to hlasil ze srandy...a taky je patrny to, ze to neni Sylmaelem, ale spis biowarem.. ;)