Zemětřesení zůstává na postavě
Zemětřesení zůstává na postavě
navštívili sme oblast, která se třese a pak ať sme šli kam sme šli, třáslo se to s náma všude
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zemětřesení zůstává na postavě
photter wrote:navštívili sme oblast, která se třese a pak ať sme šli kam sme šli, třáslo se to s náma všude
Ani relog nepomáhá...
Re: Zemětřesení zůstává na postavě
Taky sem si toho vsiml, kdyz sem za DM v podtemnu a teleportuju se pak na povrch, tak se mi to trese furt. Nema to spojitost s tim, ze se efekt zemetreseni musi zamerit primo na postavu?
Vedoucí týmu Thalie