Page 1 of 1

Zemětřesení zůstává na postavě

Posted: 00:18 09. Feb 2008
by photter
navštívili sme oblast, která se třese a pak ať sme šli kam sme šli, třáslo se to s náma všude

Re: Zemětřesení zůstává na postavě

Posted: 00:38 09. Feb 2008
by Anurin
photter wrote:navštívili sme oblast, která se třese a pak ať sme šli kam sme šli, třáslo se to s náma všude

Ani relog nepomáhá... :cry:, i když je podivné že se to stalo až večer, a předtím nikdy, jestli v tom není záasah DM... to je otázkou

Re: Zemětřesení zůstává na postavě

Posted: 09:45 09. Feb 2008
by Rejty
Taky sem si toho vsiml, kdyz sem za DM v podtemnu a teleportuju se pak na povrch, tak se mi to trese furt. Nema to spojitost s tim, ze se efekt zemetreseni musi zamerit primo na postavu?