Rybolov
Rybolov
Chtěl bych požádat asi za všechny rybáře - bylo by možné mírně zvýšit šanci na úspěch ulovení (v základním nastavení?) Rybolov se samozřejmě zlepšuje s každou chycenou rybou, jenže když lovíte deset minut a ani jedna, je to opravdu moc.
Jako alternativa zabití zvířete pro maso je to nebe a dudy a lidi pak jdou akorát zabít do lesa jezevce na maso... šlo by tu základní pravděpodobnost přeci jen trošku zvýšit?
Díky.
Jako alternativa zabití zvířete pro maso je to nebe a dudy a lidi pak jdou akorát zabít do lesa jezevce na maso... šlo by tu základní pravděpodobnost přeci jen trošku zvýšit?
Díky.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Rybolov
Sem jeste nevidel rybare kterej chyta ryby jako kdyz je taha z akvaria jednu po druhe(kdyz tedy nepocitam ty co tahaj kapriky o vanocich z kadi).To by ho to asi brzo prestalo bavit
.To nastaveni uz je tu delsi dobu a zatim si nikdo nestezoval...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Rybolov
Já nevím, proč to hned hnát do extrému, já jsem nepsal jednu za druhou, já psal - trošku..
A nestěžoval? Stěžuje si každej, s kým o tom ve hře mluvím. taky si všimni, kolik lidí ještě rybaří...
A nestěžoval? Stěžuje si každej, s kým o tom ve hře mluvím. taky si všimni, kolik lidí ještě rybaří...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Rybolov
To rybareni tu v nezmeneny podobe funguje aspon rok.
Vzdy bylo dost tech, kteri rybarili. Nevim proc ted najednou by melo byt spatne a uplne nanic.
Vzdy bylo dost tech, kteri rybarili. Nevim proc ted najednou by melo byt spatne a uplne nanic.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Rybolov
Tak já nevím, asi píšu turecky nebo tady narážím na nějakou osobní ješitnost?
Kde jsem napsal, že je rybaření špatně a že je úplně na nic??? Já jsem si dovolil po té, co jsem se o tom bavil s několika lidma, napsat, jestli by se to nedalo trošku pošoupnout. To bylo všechno. Protože to ve srovnání s ostatními činnostmi působí hodně zpomaleně.
Tak nechápu, proč je oheň na střeše.
Kde jsem napsal, že je rybaření špatně a že je úplně na nic??? Já jsem si dovolil po té, co jsem se o tom bavil s několika lidma, napsat, jestli by se to nedalo trošku pošoupnout. To bylo všechno. Protože to ve srovnání s ostatními činnostmi působí hodně zpomaleně.
Tak nechápu, proč je oheň na střeše.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Rybolov
No zpomaleně.... zkus si promluvit s Helmem...ja furt lovim a stahnu asi každe desáté zvíře
...takže když mam hlad tak se určitě víc zapotím při nahánění 10 medvědů než ty při sezení 10 minut u rybníčku...v klidku popíjet pivo
..ja sem rybařil před craftem a když přežiješ ty začáteční nezday tak pak to pujde ráz naráz...vzpoměn si na Forresta Gumpa jak chytal krevety... 
Peace & Love
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Re: Rybolov
Rybolov je nastaveny dobre, funguje tak uz dlho. Som proti znizovaniu narocnosti.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Rybolov
Inu, slovo DM bude zákon:) Kdyby aspoŇ líp braly při dešti nebo tak:))
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Rybolov
kdyz za 10 minut nechytíš rybu tak máš zatracenou smůlu. I s rybarenim 0% tu rybu chytis vetsinou castejc nez po deseti minutách. Me se rybareni docela líbí tak jak je...
Re: Rybolov
OK ok...
nicméně, až budou mít kluci opravený bugy, mohl by se rybolov vylepšit. Jednak je škoda nevyužít toho, že je spousta různých vodních toků a já bych byl pro, aby různé vody nabízely různé ryby a jiné věci (co já vím, mušle, části oděvu, klidně i mapu k pokladu), a ty ryby a maso z nich by mohlo mít rozličné vlastnosti. Takhle každý maso léčí, ale já myslím,ž e nějaká ryba by mohla být na jed, jiná na něco jiného...
nebo to tu je a já na to zatím nepřišel? Taky možný.
nicméně, až budou mít kluci opravený bugy, mohl by se rybolov vylepšit. Jednak je škoda nevyužít toho, že je spousta různých vodních toků a já bych byl pro, aby různé vody nabízely různé ryby a jiné věci (co já vím, mušle, části oděvu, klidně i mapu k pokladu), a ty ryby a maso z nich by mohlo mít rozličné vlastnosti. Takhle každý maso léčí, ale já myslím,ž e nějaká ryba by mohla být na jed, jiná na něco jiného...
nebo to tu je a já na to zatím nepřišel? Taky možný.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Rybolov
jo nad tim už sem taky uvažoval. Bylo by skvělý přidat víc itemů ,které se dají vytáhnout. Třeba zetlelá duergaří hlava nebo prstýnek +20 AB proti duergarům a podobný věcičky 
A nebo šance třeba 0,01% že vytáhneš zlatou rybku, která ti splní tři přání.
A nebo šance třeba 0,01% že vytáhneš zlatou rybku, která ti splní tři přání.
Vaillardo Vran:
Re: Rybolov
o zlate rybce jsem uz take kolikrat premyslel....
treba by mohla byt na tri pouziti a mohla by umet nejaky lehky boost nebo malou sumu penez....neslo by o nic progresivniho ale spise by to byla takova funny zalezitost...tak uz jen kvuli male sanci ji chytit...
treba by mohla byt na tri pouziti a mohla by umet nejaky lehky boost nebo malou sumu penez....neslo by o nic progresivniho ale spise by to byla takova funny zalezitost...tak uz jen kvuli male sanci ji chytit...
nwn