Pár podtemných chybiček

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Pár podtemných chybiček

Post by Anurin »

No, něco možná nebudou chybičky ale nedostatky. Nějak si to přeberte ale prosím neukamenovat.



Oděvník v novém městě prodává různé věci. Kupodivu sem na sebe mohl nazout boty které smí užívat jen mnich. Mnich nejsem. Potom je škoda že se lektvary nikde nedají koupit po 10-ti ale jen po jednom. Taktéž když si člověk koupí otroka, žídného nedostane. Tohle možná patří jinam ale už to rozepíšu tu. Je docela škoda že se nedá pořídit otrok a mít ho v invu jako předmět. Jako tomu bylo před wipem, že si člověk mohl pořídit RP zvíře. Takové RP zvíře když umřelo v boji tak napořád. Prostě k němu nebyl osud moc schovývavý. Mělo asi 4 životy a bylo zbytečné. Napadlo mě že by se šiklo, kdyby v podtemnu šel zakoupit takový předmět který by uměl vyvolat otroka. Ještě lepší by bylo, kdyby se ten otrok dal ovládat hráčem, jako je tomu u mágovských přítelíčků. Kucik, se kterým jsem se o tom bavil namítal, že by se toho mohlo zneužívat v boji atp... no, dal bych tomu chcípákovi jen málo životů, mínusi do boje a klidně by mohl bejt tůze drahej, ale myslím že takovej otrok v domě by se hodil. Uvedu příklad, šel bych s postavou hajat, nebo se modlit a vyvolal bych si otroka, se kterým bych běhal po domě a dělal všem sluhu, myslím že by to byl jen a jen přínos do hry. Kdyžtak se na tenhle blábol koukněte a něco mi k němu kloudnýho napište, de, nejde atp... 8) .
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Pár podtemných chybiček

Post by OneHeart »

-Je možný, že jsi ty mnišský boty nasadil kvůli UMD?
-Myslím, že nění možné udělat nějakýho potvoráka se schopností vtělení "castera". To je napevno jen u mágů.
Vaillardo Vran:
Locked