Jde o zpusob utoku, pri kterem protivnika nezabijete, ale nanejvys utlucete do bezvedomi. Bude se vztahovat jen na boj PC versus PC.
Takze konkretne u tohohle by me zajimalo, kdo preferuje jake prepinani stinovych a skutecnych zraneni.
1. Rozhovorem pres dusi bytosti - neni mozne prepnout v boji.
2. Extra prepinaci predmet v inventari, jehoz pouzitim se bude prepinat. - dalsi kram v invu.
3. Extra prepinaci predmet v inventari, ktery pujde zahodit a znovu vygenerovat dusi bytosti.
Subdual dammage - Stinova zraneni
Subdual dammage - Stinova zraneni
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
pokud ten předmět bude na jedno pole invu, vážit nula a použití nebude akce pak sem za druhou možnost
pokud to bude akce, je to v podstatě jedno a může to zůstat na duši protože akci si stejně v boji nedovolíš udělat
pokud to bude akce, je to v podstatě jedno a může to zůstat na duši protože akci si stejně v boji nedovolíš udělat
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
jj hlasoval sem pro dusi protoze v boji tu akci proste plejtvat nebudu
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
jo je mi to fuk.... ale klidne ten predmet jedno pole v invu nikoho nezabijephotter wrote:pokud ten předmět bude na jedno pole invu, vážit nula a použití nebude akce pak sem za druhou možnost
pokud to bude akce, je to v podstatě jedno a může to zůstat na duši protože akci si stejně v boji nedovolíš udělat
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
takový nesmělý dotaz... nejde to dát jako do speciálních útoků do nakliknutí?
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
Musel by na to byt solo feat a ja jsem zatim nepokrocil k tomu, jak se takovy veci delaj.Darien wrote:takový nesmělý dotaz... nejde to dát jako do speciálních útoků do nakliknutí?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
S pridavanim featu jsou problemy, protoze se musi editovat konfiguracni soubory, ktere se meni s novymi patchy, CEPy a podobnou haveti a pak se to musi delat znova..
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
Proc ne?Az treba budes chodit na kyklopy, tak si diky tomu budes moc snima dele hratShifter wrote:No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Subdual dammage - Stinova zraneni
nevztahuje se to je na CvC?Sorrow wrote:Proc ne?Az treba budes chodit na kyklopy, tak si diky tomu budes moc snima dele hratShifter wrote:No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.