Page 1 of 1

Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 14:05 12. Feb 2008
by kucik
Jde o zpusob utoku, pri kterem protivnika nezabijete, ale nanejvys utlucete do bezvedomi. Bude se vztahovat jen na boj PC versus PC.

Takze konkretne u tohohle by me zajimalo, kdo preferuje jake prepinani stinovych a skutecnych zraneni.
1. Rozhovorem pres dusi bytosti - neni mozne prepnout v boji.
2. Extra prepinaci predmet v inventari, jehoz pouzitim se bude prepinat. - dalsi kram v invu.
3. Extra prepinaci predmet v inventari, ktery pujde zahodit a znovu vygenerovat dusi bytosti.

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 14:13 12. Feb 2008
by photter
pokud ten předmět bude na jedno pole invu, vážit nula a použití nebude akce pak sem za druhou možnost
pokud to bude akce, je to v podstatě jedno a může to zůstat na duši protože akci si stejně v boji nedovolíš udělat :lol:

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 14:17 12. Feb 2008
by Zyga
jj hlasoval sem pro dusi protoze v boji tu akci proste plejtvat nebudu

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 15:27 12. Feb 2008
by Lord_Berserk
photter wrote:pokud ten předmět bude na jedno pole invu, vážit nula a použití nebude akce pak sem za druhou možnost
pokud to bude akce, je to v podstatě jedno a může to zůstat na duši protože akci si stejně v boji nedovolíš udělat :lol:
jo je mi to fuk.... ale klidne ten predmet jedno pole v invu nikoho nezabije :)

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 15:41 12. Feb 2008
by Darien
takový nesmělý dotaz... nejde to dát jako do speciálních útoků do nakliknutí?

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 15:55 12. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:takový nesmělý dotaz... nejde to dát jako do speciálních útoků do nakliknutí?
Musel by na to byt solo feat a ja jsem zatim nepokrocil k tomu, jak se takovy veci delaj.

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 17:59 12. Feb 2008
by jaara
S pridavanim featu jsou problemy, protoze se musi editovat konfiguracni soubory, ktere se meni s novymi patchy, CEPy a podobnou haveti a pak se to musi delat znova..

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 13:30 28. Feb 2008
by Shifter
No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 13:37 28. Feb 2008
by Sorrow
Shifter wrote:No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.
Proc ne?Az treba budes chodit na kyklopy, tak si diky tomu budes moc snima dele hrat :D

Re: Subdual dammage - Stinova zraneni

Posted: 14:10 28. Feb 2008
by jiromir
Sorrow wrote:
Shifter wrote:No na arkh2 to meli primo v radial menu a zadnej fet na to nebyl. Jedine by ho automaticky dostavali vsechny postavy na lvl1.
Jinak pokud to ma bejt reseny pres predmet, tak klidne duse bytosti, v boji to uz stejne prepinat asi nikdo nebude.
Proc ne?Az treba budes chodit na kyklopy, tak si diky tomu budes moc snima dele hrat :D
nevztahuje se to je na CvC? ;)