Lobby:
Slyšel jsem, že barvíř bude hodně drahej, jak na povrchu tak v podtemnu. A v podtemnu tuplem - přece jenom je barevné oblečení doménou šlechticů.
Ale! Co třeba krev? Nešlo by nějakou třeba vymačkat z otroků a použít ji jako barvidlo? Vím, nemá moc dlouhou trvanlivost, ale přece jenom... v podtemnu neprší, že...
Barvíř 2
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Barvíř 2
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Barvíř 2
To by te muselo pekne nastvat, kdybys vylez na povrch a byl zrovna peknej slejvaksteel_martin wrote:Lobby:
Slyšel jsem, že barvíř bude hodně drahej, jak na povrchu tak v podtemnu. A v podtemnu tuplem - přece jenom je barevné oblečení doménou šlechticů.
Ale! Co třeba krev? Nešlo by nějakou třeba vymačkat z otroků a použít ji jako barvidlo? Vím, nemá moc dlouhou trvanlivost, ale přece jenom... v podtemnu neprší, že...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Barvíř 2
proč ? v mejch stopach budou takjaktak potoky krve, jestli z hadrů nebo těch bledejch bytostí už je putna
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh