Barvíř 2
Posted: 11:47 05. Mar 2008
Lobby:
Slyšel jsem, že barvíř bude hodně drahej, jak na povrchu tak v podtemnu. A v podtemnu tuplem - přece jenom je barevné oblečení doménou šlechticů.
Ale! Co třeba krev? Nešlo by nějakou třeba vymačkat z otroků a použít ji jako barvidlo? Vím, nemá moc dlouhou trvanlivost, ale přece jenom... v podtemnu neprší, že...
Slyšel jsem, že barvíř bude hodně drahej, jak na povrchu tak v podtemnu. A v podtemnu tuplem - přece jenom je barevné oblečení doménou šlechticů.
Ale! Co třeba krev? Nešlo by nějakou třeba vymačkat z otroků a použít ji jako barvidlo? Vím, nemá moc dlouhou trvanlivost, ale přece jenom... v podtemnu neprší, že...