dovolil sem si to tady promazat a chtěl bych to tu oživit
pište sem, na čem děláte a já sem budu psát, s čim bych potřeboval helpnout
Správa podtemna
Správa podtemna
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Správa podtemna
* stoky pod charaxssm sou hotový, díky steele, sou moc pěkný a nebudou se dál rozšiřovat
* rozšíření ruin aggaru - dělá pepa48, v průběhu dubna
* hagolskej důl - dělá daanri
* svirfneblinský město nomis poslal, díky
* mrtvej les - sorrow ? děláš na tom ? kdy ?
* rozšíření ruin aggaru - dělá pepa48, v průběhu dubna
* hagolskej důl - dělá daanri
* svirfneblinský město nomis poslal, díky
* mrtvej les - sorrow ? děláš na tom ? kdy ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Správa podtemna
Poptávka:
* potřeboval bych doladit NPC a jejich dialogy v charraxu a hagolu, v první fázi v exteriérech
* ve druhý fázi i v interiérech, na to bych chtěl někoho zkušenějšího, kdo dokáže nastavit obchody, dodělat učitele a kdo by zároveň sloučil interiéry do míň lokací a nerozjebal dveře a tak
* pomalu by se mi hodil betatester, kdo by prolejzal novej modul a všímal si věcí, co já přehlídnu
* potřeboval bych doladit NPC a jejich dialogy v charraxu a hagolu, v první fázi v exteriérech
* ve druhý fázi i v interiérech, na to bych chtěl někoho zkušenějšího, kdo dokáže nastavit obchody, dodělat učitele a kdo by zároveň sloučil interiéry do míň lokací a nerozjebal dveře a tak
* pomalu by se mi hodil betatester, kdo by prolejzal novej modul a všímal si věcí, co já přehlídnu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Správa podtemna
zitra a o vikendu je cas. Mel bych se do toho vrhat. Snad toho zvladnu znacnou cast.photter wrote: * svirfneblinský město - nomis ? pustíš se do toho ?
A zase se craftí...
Re: Správa podtemna
Tie Hagolske doly su viac menej hotove, treba tam nastavit len zvuky. Takze cez vykend ti to hadam poslem.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Správa podtemna
super, diky oboum
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Správa podtemna
mam to rozdělaný, ale bude to až tak v průběhu dubna, protože teď musim dodělat jednu dlouhodobou práci k maturitě a moc nestíhamphotter wrote:* rozšíření ruin aggaru - pepa ? děláš na tom ? bude to ? kdy ?
Re: Správa podtemna
v pohodě, duben je ok termín
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh