Page 1 of 1

Správa podtemna

Posted: 21:25 27. Mar 2008
by photter
dovolil sem si to tady promazat a chtěl bych to tu oživit
pište sem, na čem děláte a já sem budu psát, s čim bych potřeboval helpnout

Re: Správa podtemna

Posted: 21:31 27. Mar 2008
by photter
* stoky pod charaxssm sou hotový, díky steele, sou moc pěkný a nebudou se dál rozšiřovat
* rozšíření ruin aggaru - dělá pepa48, v průběhu dubna
* hagolskej důl - dělá daanri
* svirfneblinský město nomis poslal, díky
* mrtvej les - sorrow ? děláš na tom ? kdy ?

Re: Správa podtemna

Posted: 21:36 27. Mar 2008
by photter
Poptávka:
* potřeboval bych doladit NPC a jejich dialogy v charraxu a hagolu, v první fázi v exteriérech
* ve druhý fázi i v interiérech, na to bych chtěl někoho zkušenějšího, kdo dokáže nastavit obchody, dodělat učitele a kdo by zároveň sloučil interiéry do míň lokací a nerozjebal dveře a tak
* pomalu by se mi hodil betatester, kdo by prolejzal novej modul a všímal si věcí, co já přehlídnu

Re: Správa podtemna

Posted: 00:57 28. Mar 2008
by nomis_b
photter wrote: * svirfneblinský město - nomis ? pustíš se do toho ?
zitra a o vikendu je cas. Mel bych se do toho vrhat. Snad toho zvladnu znacnou cast.

Re: Správa podtemna

Posted: 08:40 28. Mar 2008
by Daanri
Tie Hagolske doly su viac menej hotove, treba tam nastavit len zvuky. Takze cez vykend ti to hadam poslem.

Re: Správa podtemna

Posted: 09:56 28. Mar 2008
by photter
super, diky oboum

Re: Správa podtemna

Posted: 16:10 28. Mar 2008
by pepa48
photter wrote:* rozšíření ruin aggaru - pepa ? děláš na tom ? bude to ? kdy ?
mam to rozdělaný, ale bude to až tak v průběhu dubna, protože teď musim dodělat jednu dlouhodobou práci k maturitě a moc nestíham

Re: Správa podtemna

Posted: 23:03 02. Apr 2008
by photter
v pohodě, duben je ok termín