Do opravy te knihovny tam nikdo nekoukejte
Varovani - Gruberik
Varovani - Gruberik
Dneska jsem vlezl v Gruberiku do magske veze a radosti, ze sem nasel dalsi misto se svitkama jsem kouknul do te knihovny(jeste bejvala Rastorova) dostal hned odpor a letel do podsveti
Do opravy te knihovny tam nikdo nekoukejte
Do opravy te knihovny tam nikdo nekoukejte
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Varovani - Gruberik
mno to bude tim, že se tam Rastor asi přesunul z Karathy a před wipem sám upozorňoval v rozhovoru, že nemá rád zloděje a když kdokoliv šáhl na jeho knihovnu, tak byl pak neúprrosný, mno a asi to tak zůstalo do teď
Re: Varovani - Gruberik
On je tam jen interier stejnej.Mag uz je tam jinej.
Na Rastora si pamatuju od prvopocatku, hlavne na ty vtipky ostatnich ,,hele, podivej se mu do knihovny, ma tam nake super knizky,,pak timestop a nasledna deporatce dolu
Na Rastora si pamatuju od prvopocatku, hlavne na ty vtipky ostatnich ,,hele, podivej se mu do knihovny, ma tam nake super knizky,,pak timestop a nasledna deporatce dolu
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Varovani - Gruberik
Mě se po tom timestopu jednou povedlo i do toho golema párkrát bouchnout
)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Varovani - Gruberik
Super , no mne tam honil ten golem nebo co to je už v únoru a psal jsem si o tom s nějakým DM , co byl ve hře , teda vůbec o nic nejde , já mu zdrhl-a
To jen tak pro informaci.
To jen tak pro informaci.
Menhiri Dierta
Re: Varovani - Gruberik
Všetky chyby treba pisat na forum, ked ich napisete DM v hre tak ich moze zabudnut alebo nema nato priamy vplyv aby to opravil. Takze zbytocne to hlasite do DM kanala v hre (ako to niektori zvyknu robit), piste to najlepsie hned na forum.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.