Page 1 of 1

Varovani - Gruberik

Posted: 14:46 13. Apr 2008
by Sorrow
Dneska jsem vlezl v Gruberiku do magske veze a radosti, ze sem nasel dalsi misto se svitkama jsem kouknul do te knihovny(jeste bejvala Rastorova) dostal hned odpor a letel do podsveti :(
Do opravy te knihovny tam nikdo nekoukejte :!:

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 21:34 13. Apr 2008
by pepa48
mno to bude tim, že se tam Rastor asi přesunul z Karathy a před wipem sám upozorňoval v rozhovoru, že nemá rád zloděje a když kdokoliv šáhl na jeho knihovnu, tak byl pak neúprrosný, mno a asi to tak zůstalo do teď

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 02:05 14. Apr 2008
by Sorrow
On je tam jen interier stejnej.Mag uz je tam jinej.
Na Rastora si pamatuju od prvopocatku, hlavne na ty vtipky ostatnich ,,hele, podivej se mu do knihovny, ma tam nake super knizky,,pak timestop a nasledna deporatce dolu :D

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 10:04 14. Apr 2008
by igor
Mě se po tom timestopu jednou povedlo i do toho golema párkrát bouchnout :))

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 11:26 14. Apr 2008
by Rejty
Opraveno.

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 19:34 15. Apr 2008
by Jachym
Super , no mne tam honil ten golem nebo co to je už v únoru a psal jsem si o tom s nějakým DM , co byl ve hře , teda vůbec o nic nejde , já mu zdrhl-a :D
To jen tak pro informaci.

Re: Varovani - Gruberik

Posted: 19:39 15. Apr 2008
by Daanri
Všetky chyby treba pisat na forum, ked ich napisete DM v hre tak ich moze zabudnut alebo nema nato priamy vplyv aby to opravil. Takze zbytocne to hlasite do DM kanala v hre (ako to niektori zvyknu robit), piste to najlepsie hned na forum.