Cerna obrazovka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Lord_kili
Nováček
Posts: 2
Joined: 17:51 14. Apr 2008

Cerna obrazovka

Post by Lord_kili »

Kdyz si vyberu postavu a pustim hru tak mi zcerna obrazovka chvili cekam a pak napise casovy limit vyprsel nepripojeno
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Cerna obrazovka

Post by melvik »

Pravdepodobne bude neco spatne nastavene v profilu na webu thalie
tj: http://thalie.pilsfree.cz/

1. Muze se ti zmenit IP adresa (pokud mas zatrhle kontrolovat ip adresu) tak si ji musis zmenit v profilu (nacte se sama , ale musis dat tlacitko aktualizovat, aby se ulozila)

2. Nemusis mit spravne vyplneny verejny CDklic
Spravny CDklic ti rekne tahle utilitka
--rads ne :) -- USA mailing

3. Posledni vec, ze musi sedet nick kterym se prihlasujes na uvodni strance thalie, s nickem co se prihlasujes ve hre do multyplayeru

podle me je to jedna z techle veci

no este nevim es by te to pustilo az do pripojeni k thalce, ale samozrejme musi byt nwnmain.exe povoleny na firewalu
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Cerna obrazovka

Post by nomis_b »

melvik wrote:
2. Nemusis mit spravne vyplneny verejny CDklic
Spravny CDklic ti rekne tahle utilitka
http://www.arkhalia.cz/modules.php?name ... etit&lid=1
hm, no prave tahle utilitka je tak trochu zahadna.. Vysvetlim:
Da mi spravnej verejny CD klic, ale chce mi neco poslat mailem nekam do USA. Co by asi tak tam chtela poslat, ze by jenom muj verejny klic???
Nevim, jestli ji delali od zacatku na arkhu, nebo ji prevzali, ale sem rad, ze mam dobrej firewall..
Je trochu tezsi a obtiznejsi ale za to bezpecnejsi si ten kod udelat podle navodu pri registraci na http://thalie.pilsfree.cz/ (je tam takovy otaznik, co je to verejny cd klic)

jestli s tim nekdo mel jinou situaci, tak se Arkhu omlouvam, ale Igor rikal, ze mu to pise take..
A zase se craftí...
Locked