Page 1 of 1
Cerna obrazovka
Posted: 14:15 17. Apr 2008
by Lord_kili
Kdyz si vyberu postavu a pustim hru tak mi zcerna obrazovka chvili cekam a pak napise casovy limit vyprsel nepripojeno
Re: Cerna obrazovka
Posted: 14:29 17. Apr 2008
by melvik
Pravdepodobne bude neco spatne nastavene v profilu na webu thalie
tj:
http://thalie.pilsfree.cz/
1. Muze se ti zmenit IP adresa (pokud mas zatrhle kontrolovat ip adresu) tak si ji musis zmenit v profilu (nacte se sama , ale musis dat tlacitko aktualizovat, aby se ulozila)
2. Nemusis mit spravne vyplneny verejny CDklic
Spravny CDklic ti rekne tahle utilitka
--rads ne

-- USA mailing
3. Posledni vec, ze musi sedet nick kterym se prihlasujes na uvodni strance thalie, s nickem co se prihlasujes ve hre do multyplayeru
podle me je to jedna z techle veci
no este nevim es by te to pustilo az do pripojeni k thalce, ale samozrejme musi byt nwnmain.exe povoleny na firewalu
Re: Cerna obrazovka
Posted: 15:42 17. Apr 2008
by nomis_b
hm, no prave tahle utilitka je tak trochu zahadna.. Vysvetlim:
Da mi spravnej verejny CD klic, ale chce mi neco poslat mailem nekam do USA. Co by asi tak tam chtela poslat, ze by jenom muj verejny klic???
Nevim, jestli ji delali od zacatku na arkhu, nebo ji prevzali, ale sem rad, ze mam dobrej firewall..
Je trochu tezsi a obtiznejsi ale za to bezpecnejsi si ten kod udelat podle navodu pri registraci na
http://thalie.pilsfree.cz/ (je tam takovy otaznik, co je to verejny cd klic)
jestli s tim nekdo mel jinou situaci, tak se Arkhu omlouvam, ale Igor rikal, ze mu to pise take..