Page 1 of 1

Omezení předmětů

Posted: 19:59 03. May 2008
by Krata
Na Thalii funguje omezení že postavy musej mít nějakou sílu aby unesli nějakou zbroj či zbran a tak.. ale ted mě napadlo, když má postava třeba základ síly 15, a sežene si amulet sílly +2, bude moci nosit těžkou zbroj? nebo těžší zbran?

Re: Omezení předmětů

Posted: 20:54 03. May 2008
by Sorrow
Nechci ted kecat ale myslim ze se to pocita ze zakladu.Proto se to upravovalo taky u ECLek, ze to nebylo pocitano jako zaklad ale jako bonus.

Re: Omezení předmětů

Posted: 10:57 04. May 2008
by danielfojt
Krata wrote:Na Thalii funguje omezení že postavy musej mít nějakou sílu aby unesli nějakou zbroj či zbran a tak.. ale ted mě napadlo, když má postava třeba základ síly 15, a sežene si amulet sílly +2, bude moci nosit těžkou zbroj? nebo těžší zbran?
vim ze se pouziva jen zaklad takze prsten ti nepomuze,jse chtel nosit pavezu ale mel jsem zaklad sily 17 takze jsem ji nemohl pouzit musel jsem pockat az na zvednuti vlastnosti za lvl...

Re: Omezení předmětů

Posted: 17:43 04. May 2008
by monstera
Krata wrote:Na Thalii funguje omezení že postavy musej mít nějakou sílu aby unesli nějakou zbroj či zbran a tak.. ale ted mě napadlo, když má postava třeba základ síly 15, a sežene si amulet sílly +2, bude moci nosit těžkou zbroj? nebo těžší zbran?
V oddílu Informace, kapitole Požadavky na používání zbraní, zbrojí a štítů
je uvedeno :
"Aby Vaše postava mohla používat určitý typ zbraně, zbroje a nebo štítu, musí mít minimální hodnotu síly. Síla se počítá základaní, bez boostuů a předmětů (bonusy za subrasu se pocitaji) "

Re: Omezení předmětů

Posted: 19:00 04. May 2008
by Krata
jo.. díky :)