Kramek dobrodruhuv
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Kramek dobrodruhuv
tak myslim ze muzou byt vsichi nadseni,jenze co jiste uvideli pekelne ceny tak budem vsichni jen oblizovat vylohu nez si nekde vydela treba 200 tisic:) 
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Kramek dobrodruhuv
A ty bys chtel takove artefakty dostavat zadarmo a nebo treba za deset tisic?danielfojt wrote:tak myslim ze muzou byt vsichi nadseni,jenze co jiste uvideli pekelne ceny tak budem vsichni jen oblizovat vylohu nez si nekde vydela treba 200 tisic:)
Vedoucí týmu Thalie
Re: Kramek dobrodruhuv
Ta nabidka je supr, aspon si clovek udela trosku predstavu o tom, co muze na vyssim lvl mit(a nebo co muze na vyssim lvl mit nekdo jinej
)
Ty ceny jsou urcite v poradku, kdyby sme to koupili tedka za par babek, bylo by to naprd
Jenom takova otazecka:
Mistri remesla kovarskeho, ci platnerskeho, nebo nakeho jineho, maji sanci nekdy v budoucnu udelat neco podobneho?
Ty ceny jsou urcite v poradku, kdyby sme to koupili tedka za par babek, bylo by to naprd
Jenom takova otazecka:
Mistri remesla kovarskeho, ci platnerskeho, nebo nakeho jineho, maji sanci nekdy v budoucnu udelat neco podobneho?
Re: Kramek dobrodruhuv
Jiste, v craftu budou take zajimave predmety a ze vzacnych surovin i artefakty...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Kramek dobrodruhuv
Musim pochvalit celu tu pracu s predmetmi v obchode. Je to pekne ozivenie hry, aj ked zatial su predmety nedostupne ci cenovo alebo poziadavkami ale aspon sa ma clovek na co tesit a ma kam chodievat slintat
. Navyse je velmi pekne vediet ze su v hre iste artefakty ktore sa daju zohnat, ta pestrost je jednoducho atraktivna.
Ale zaroven sa chcem spytat ci aktualna ponuka bude doplnana (popripade budu nejake predmety odoberane) alebo sa bude dynamicky menit kompletne cela kazdym restartom alebo po istom case, alebo je sucasna ponuka trvala stala a nemenna?
Ale zaroven sa chcem spytat ci aktualna ponuka bude doplnana (popripade budu nejake predmety odoberane) alebo sa bude dynamicky menit kompletne cela kazdym restartom alebo po istom case, alebo je sucasna ponuka trvala stala a nemenna?
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Kramek dobrodruhuv
dvě připomínky k tmu, co sem zatim viděl:
zbroj stínový legie je ve třídě 2/6 předmět bez užitku pro kohokoli, předělal bych to na 0/-
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
zbroj stínový legie je ve třídě 2/6 předmět bez užitku pro kohokoli, předělal bych to na 0/-
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Kramek dobrodruhuv
Prodávejte nesvítící, zájemcům za drobný příslěvek Sandra světlo nakouzlí......photter wrote: spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Kramek dobrodruhuv
A treba nejake rude svetlo? to prece nwn umoznuje, ne? aby veci svitili i jinak , nez bile.
Skoda, ze to "nebile" svetlo se nakouzlit neda.
Treba by se dalo prodavat v lahvickach
No ale kdyz budopu nesvitive, tak to bude jednodussi. A kdyztak to snad nejakej ten DM za uplatek "nasviti" .
Skoda, ze to "nebile" svetlo se nakouzlit neda.
Treba by se dalo prodavat v lahvickach
No ale kdyz budopu nesvitive, tak to bude jednodussi. A kdyztak to snad nejakej ten DM za uplatek "nasviti" .
A zase se craftí...
Re: Kramek dobrodruhuv
Proc bez uzitku, tak holt nejsou jen pro mnichy a pro ty co jedou brutalne pres jednu vlastnost.Nahore potkavam taky zlodeje co nehrajou jen v havu bez penalizaci...photter wrote:dvě připomínky k tmu, co sem zatim viděl:
zbroj stínový legie je ve třídě 2/6 předmět bez užitku pro kohokoli, předělal bych to na 0/-
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
A co sem zase videl ja, tak nejsou vsechny veci jen s + bonusama ale muzou mit i - bonusy.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Kramek dobrodruhuv
víš, mně je to úplně putna, akorát mě mrzí, že si dal někdo práci s nějakou věcí, která je nahovno
sázim diamanty proti ořechům, že si to NIKDY NIKDO nekoupí, za skoro půl milionu, můžes tu teoretizovast jak chceš
sázim diamanty proti ořechům, že si to NIKDY NIKDO nekoupí, za skoro půl milionu, můžes tu teoretizovast jak chceš
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Kramek dobrodruhuv
Jenom potvrzuju, že sou tu fakt věci, co nemaj jen kladný bonusy
*koukne smutně na svojí sekeru*
*koukne smutně na svojí sekeru*
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Kramek dobrodruhuv
Ruznebarevna a ruzne intenzivni svetla budou, jen cekam na ten slavny patch, protoze se chci vystrihat dialogovym vyberum u podobnych kouzel.nomis_b wrote:...
Skoda, ze to "nebile" svetlo se nakouzlit neda.
...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.