Page 1 of 1
Kramek dobrodruhuv
Posted: 10:10 08. May 2008
by danielfojt
tak myslim ze muzou byt vsichi nadseni,jenze co jiste uvideli pekelne ceny tak budem vsichni jen oblizovat vylohu nez si nekde vydela treba 200 tisic:)

Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 11:08 08. May 2008
by Rejty
danielfojt wrote:tak myslim ze muzou byt vsichi nadseni,jenze co jiste uvideli pekelne ceny tak budem vsichni jen oblizovat vylohu nez si nekde vydela treba 200 tisic:)

A ty bys chtel takove artefakty dostavat zadarmo a nebo treba za deset tisic?

Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 12:09 08. May 2008
by kaz
Ta nabidka je supr, aspon si clovek udela trosku predstavu o tom, co muze na vyssim lvl mit(a nebo co muze na vyssim lvl mit nekdo jinej

)
Ty ceny jsou urcite v poradku, kdyby sme to koupili tedka za par babek, bylo by to naprd
Jenom takova otazecka:
Mistri remesla kovarskeho, ci platnerskeho, nebo nakeho jineho, maji sanci nekdy v budoucnu udelat neco podobneho?
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 12:11 08. May 2008
by Rejty
Jiste, v craftu budou take zajimave predmety a ze vzacnych surovin i artefakty...
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 00:21 09. May 2008
by Marvin
Musim pochvalit celu tu pracu s predmetmi v obchode. Je to pekne ozivenie hry, aj ked zatial su predmety nedostupne ci cenovo alebo poziadavkami ale aspon sa ma clovek na co tesit a ma kam chodievat slintat

. Navyse je velmi pekne vediet ze su v hre iste artefakty ktore sa daju zohnat, ta pestrost je jednoducho atraktivna.
Ale zaroven sa chcem spytat ci aktualna ponuka bude doplnana (popripade budu nejake predmety odoberane) alebo sa bude dynamicky menit kompletne cela kazdym restartom alebo po istom case, alebo je sucasna ponuka trvala stala a nemenna?
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 00:47 09. May 2008
by Rejty
Nabidka je dynamicka.
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 20:42 10. May 2008
by photter
dvě připomínky k tmu, co sem zatim viděl:
zbroj stínový legie je ve třídě 2/6 předmět bez užitku pro kohokoli, předělal bych to na 0/-
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 20:44 10. May 2008
by monstera
photter wrote:
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
Prodávejte nesvítící, zájemcům za drobný příslěvek Sandra světlo nakouzlí......
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 20:51 10. May 2008
by nomis_b
A treba nejake rude svetlo? to prece nwn umoznuje, ne? aby veci svitili i jinak , nez bile.
Skoda, ze to "nebile" svetlo se nakouzlit neda.
Treba by se dalo prodavat v lahvickach
No ale kdyz budopu nesvitive, tak to bude jednodussi. A kdyztak to snad nejakej ten DM za uplatek "nasviti" .

Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 22:00 10. May 2008
by Sorrow
photter wrote:dvě připomínky k tmu, co sem zatim viděl:
zbroj stínový legie je ve třídě 2/6 předmět bez užitku pro kohokoli, předělal bych to na 0/-
spousta věcí je svítících, tim sou pro podtemno celkem fuj a vůbec si myslim, že by věci svítit neměly
Proc bez uzitku, tak holt nejsou jen pro mnichy a pro ty co jedou brutalne pres jednu vlastnost.Nahore potkavam taky zlodeje co nehrajou jen v havu bez penalizaci...
A co sem zase videl ja, tak nejsou vsechny veci jen s + bonusama ale muzou mit i - bonusy.
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 22:20 10. May 2008
by photter
víš, mně je to úplně putna, akorát mě mrzí, že si dal někdo práci s nějakou věcí, která je nahovno
sázim diamanty proti ořechům, že si to NIKDY NIKDO nekoupí, za skoro půl milionu, můžes tu teoretizovast jak chceš
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 22:44 10. May 2008
by skarbi
Jenom potvrzuju, že sou tu fakt věci, co nemaj jen kladný bonusy
*koukne smutně na svojí sekeru*
Re: Kramek dobrodruhuv
Posted: 13:52 11. May 2008
by kucik
nomis_b wrote:...
Skoda, ze to "nebile" svetlo se nakouzlit neda.
...
Ruznebarevna a ruzne intenzivni svetla budou, jen cekam na ten slavny patch, protoze se chci vystrihat dialogovym vyberum u podobnych kouzel.