HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!
Posted: 11:02 13. May 2008
...anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Zde bychom si mohli povídat o Thalii tak nějak lážo plážo, když se nudíte v práci nebo máte absťák ke hře a nemůžete hrát. Jelikož mi přijde, že ačkoliv k tomu měl sloužit flame, tak už některým lidem vadí, že se ve flejmu flejmuje, tak tady by to snad už nikomu nemělo vadit.
V této místnosti se může brečet, smát, vyprávět story z posledních akcía nebo OOC diskutovat o tom, co udělat v příštích dnech in game IC - cokoliv, v souvislosti s Thalii, ale přitom jen tak, aby řeč nestála a přitom jste se nedostali v nějakém vážnějším foru do konfliktu s DM.
V tomto diskusním foru je povoleno říct, že císařpán je vůl (teda mnou povoleno, možná to není povoleno DM, hihihi) a měla by tu být imunita:)) Nicméně - všechno co tu řeknete, bude beztak použito proti vám:))
Tak se tu hezky bavte!
Mimochodem - je tu možnost, že si tu budu kecat sám a bude to můj takovej deníček, protože já si prostě, když už aktivně hraju, nutně potřebuju o tý hře neustále s někým povídat, takže jsem si nat o zřídil tenhle Hydepark corner.
Prosím, aby to tu DM a hihihi, někteří extra vzteklí WB brali s rezervou a třeba to vůbec nečetli, nebrali vážně a tak vůbec, je to terapeutický koutek pro všechny frustrované ublížené hráče, co jim umřela mula:) ale taky pro veselé rádohrající kecálky.
P.S. to je super, že jsem mohl napsat takhle dlouhej post
Zde bychom si mohli povídat o Thalii tak nějak lážo plážo, když se nudíte v práci nebo máte absťák ke hře a nemůžete hrát. Jelikož mi přijde, že ačkoliv k tomu měl sloužit flame, tak už některým lidem vadí, že se ve flejmu flejmuje, tak tady by to snad už nikomu nemělo vadit.
V této místnosti se může brečet, smát, vyprávět story z posledních akcía nebo OOC diskutovat o tom, co udělat v příštích dnech in game IC - cokoliv, v souvislosti s Thalii, ale přitom jen tak, aby řeč nestála a přitom jste se nedostali v nějakém vážnějším foru do konfliktu s DM.
V tomto diskusním foru je povoleno říct, že císařpán je vůl (teda mnou povoleno, možná to není povoleno DM, hihihi) a měla by tu být imunita:)) Nicméně - všechno co tu řeknete, bude beztak použito proti vám:))
Tak se tu hezky bavte!
Mimochodem - je tu možnost, že si tu budu kecat sám a bude to můj takovej deníček, protože já si prostě, když už aktivně hraju, nutně potřebuju o tý hře neustále s někým povídat, takže jsem si nat o zřídil tenhle Hydepark corner.
Prosím, aby to tu DM a hihihi, někteří extra vzteklí WB brali s rezervou a třeba to vůbec nečetli, nebrali vážně a tak vůbec, je to terapeutický koutek pro všechny frustrované ublížené hráče, co jim umřela mula:) ale taky pro veselé rádohrající kecálky.
P.S. to je super, že jsem mohl napsat takhle dlouhej post