jako SD na 6 lvl se me "vyvolany stin" zlepsil na "vyvolaneho stinoveho dabla" - problem je v tom ze tenhle summon spatne reaguje na povely (ty typu stat, zautoc na nejblizsi a nasleduj) - blbne prave ten "zautoc na nejblizsi". (resp. stin po vyvolani utoci normalne, kdyz dostane rozkaz stat a po nem nem rozkaz zautoc, tak neutoci, ani kdyz do nej jine nepratelske npc rezou-tak neoplaci (-obcas se rozjede po tom co da prilezitosny utok, ale vetsinou ne)
postava: Hakim al Fadlan (11rogue, 6SD)
Vyvolany stinovy dabel
Re: Vyvolany stinovy dabel
Napada me leda zkontrolovat, jestli maj oba vsechny stejne scripty pro AI.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vyvolany stinovy dabel
-jeste postreh - ten stin si "prepina" mezi utoky co berou silu a mezi normalnim zranenim - zda-li nebude zakopanej pes tady...
nwn