Vyvolany stinovy dabel
Posted: 16:58 14. May 2008
jako SD na 6 lvl se me "vyvolany stin" zlepsil na "vyvolaneho stinoveho dabla" - problem je v tom ze tenhle summon spatne reaguje na povely (ty typu stat, zautoc na nejblizsi a nasleduj) - blbne prave ten "zautoc na nejblizsi". (resp. stin po vyvolani utoci normalne, kdyz dostane rozkaz stat a po nem nem rozkaz zautoc, tak neutoci, ani kdyz do nej jine nepratelske npc rezou-tak neoplaci (-obcas se rozjede po tom co da prilezitosny utok, ale vetsinou ne)
postava: Hakim al Fadlan (11rogue, 6SD)
postava: Hakim al Fadlan (11rogue, 6SD)