Page 1 of 1

Vyvolany stinovy dabel

Posted: 16:58 14. May 2008
by Sveneld
jako SD na 6 lvl se me "vyvolany stin" zlepsil na "vyvolaneho stinoveho dabla" - problem je v tom ze tenhle summon spatne reaguje na povely (ty typu stat, zautoc na nejblizsi a nasleduj) - blbne prave ten "zautoc na nejblizsi". (resp. stin po vyvolani utoci normalne, kdyz dostane rozkaz stat a po nem nem rozkaz zautoc, tak neutoci, ani kdyz do nej jine nepratelske npc rezou-tak neoplaci (-obcas se rozjede po tom co da prilezitosny utok, ale vetsinou ne)

postava: Hakim al Fadlan (11rogue, 6SD)

Re: Vyvolany stinovy dabel

Posted: 16:59 14. May 2008
by kucik
Napada me leda zkontrolovat, jestli maj oba vsechny stejne scripty pro AI.

Re: Vyvolany stinovy dabel

Posted: 17:07 14. May 2008
by Sveneld
ok - diky za to :)

Re: Vyvolany stinovy dabel

Posted: 19:27 29. May 2008
by Sveneld
-jeste postreh - ten stin si "prepina" mezi utoky co berou silu a mezi normalnim zranenim - zda-li nebude zakopanej pes tady...