Kovář v Alwarielu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Mordecai
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:46 20. May 2008

Kovář v Alwarielu

Post by Mordecai »

Kovář v Alwarielu nevidí co ste si vzali ze stojanu na zbrane..
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: Kovář v Alwarielu

Post by Erkwinn »

Mordecai wrote:Kovář v Alwarielu nevidí co ste si vzali ze stojanu na zbrane..

A stráže to vidí? :D
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Mordecai
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:46 20. May 2008

Re: Kovář v Alwarielu

Post by Mordecai »

Ani nehnou brvou..proto už půl dne odnášim všelijaký harampadí, ale je to dřina :D
Locked