Page 1 of 1
Kovář v Alwarielu
Posted: 19:49 20. May 2008
by Mordecai
Kovář v Alwarielu nevidí co ste si vzali ze stojanu na zbrane..
Re: Kovář v Alwarielu
Posted: 20:19 20. May 2008
by Erkwinn
Mordecai wrote:Kovář v Alwarielu nevidí co ste si vzali ze stojanu na zbrane..
A stráže to vidí?

Re: Kovář v Alwarielu
Posted: 23:22 20. May 2008
by Mordecai
Ani nehnou brvou..proto už půl dne odnášim všelijaký harampadí, ale je to dřina
