Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva
Posted: 17:29 12. Jun 2008
mam problemik prave som sa chcel pripojit na Thaliu ked ma prekvapilo hlasenie ze moj CD key sa uz na tomto serveri pouziva a tak ma nepripoji...tak to je divne ze ked mam registrovany CD key tak ho moze este niekto iny pouzivat,doteraz to slo bez problemov... tak co teraz??? Viem ze si mozem vygenerovat novy CD key a zapisat ho do nwncdkey.ini a potom generovat novy verejny CD key ktory potom zapisem na Thalii ale preco to mam kua robit ja ked nie som na vine...
