Page 1 of 1

Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva

Posted: 17:29 12. Jun 2008
by Hacanus
mam problemik prave som sa chcel pripojit na Thaliu ked ma prekvapilo hlasenie ze moj CD key sa uz na tomto serveri pouziva a tak ma nepripoji...tak to je divne ze ked mam registrovany CD key tak ho moze este niekto iny pouzivat,doteraz to slo bez problemov... tak co teraz??? Viem ze si mozem vygenerovat novy CD key a zapisat ho do nwncdkey.ini a potom generovat novy verejny CD key ktory potom zapisem na Thalii ale preco to mam kua robit ja ked nie som na vine... :?: :?: :?

Re: Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva

Posted: 17:38 12. Jun 2008
by kucik
Igor na to koukne. Teď už to jde dohledat.

Re: Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva

Posted: 17:48 12. Jun 2008
by Hacanus
nemyslel jsem ze budete taky rychly hehe :D :D uz som to zmenil uvidim ci to pojde ale mam odlozene stare cd kluce tak uvidime :shock: :shock:

Re: Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva

Posted: 17:49 12. Jun 2008
by Hacanus
Jo vyzera ze uz ti ide :D :D :D aj tak diky za snahu pani :D :D

Re: Tenhle CD key se uz na tomto serveru pouziva

Posted: 20:58 12. Jun 2008
by igor
Přišel sem z hospody, ještě sem na to nekouk :D