Page 1 of 6

Omezeni Summonu

Posted: 08:31 13. Jun 2008
by nomis_b
Takze vcera sme s Bersem testovali vsechny summony a reknu to jednoduse, se summony 10+ nemel sanci a to nebyli naboosteni.
Jednoduse vam ukazu strucnej prehled, co který dokaze:

10kruh:
Draci zplozenec: Ma tak 230HP dokaze na sebe seslat ohnivou zbran, sam sebe urychlit, kyselinovy stit a vrhat kyselinovy kuzel. K tomuto ma taky zbran +3 s kritikem 17-20 (kouzelnik samozrejme rozsiri na 15-20 ) s VORPALEM (DC14 nehodis na reflex a umres)
A samozrejme TS.

Pan salamandru (ci tak nejak): Je to kouzlenik, který sam dovede sesilat summona 9kruhu a k tomu ma ohnivou auru, sesila ohnive koule, nejake ty plosne ohnive mraky, vzniceni atd..

11kruh:
Netopyrodlak: Je to klerik kol 15 urovne sam dovede seslat summona 9 kruhu, sam sebe dokonale naboosti, sesila zran a podobne věcičky..

Elemental smrti:
Tak tohle je naprosto sileny elemental ! ma moznost min. 2x za den seslat Pulsni utok, kdy vsechno v okoli (cca5 metru ) vcetne kouzelnika si musí hodit na vydrz DC33 jinak automaticky UMRE tzn, takova mala baanshee. Jinak o jeho utocnych vlastnostech a jeho Imkach asi nema cenu se bavit…

12kruh:
Merilith:
Tak ta me dojala, ta opradu za ostatníma zaostava :D ale nepodarilo se ji ovladnout, takze co vlastne ve skutecnosti dela sme se vcera nedozvedeli. Jinak bych ji hodnotil jako vcelku normalni bojovnici tak 50:50 s bersem.

Cerveny drak:
Tak tady je ten bajny drak se vsim co ma mit.. TS, Spell resist, srazeni kriidel, sileny utok, silene HP.. no ale s porovnani s elem. Smrti mi třeba prisel slaby.

Nevim jak se vam todleto nastaveni libi, ale me to prijde naprosto silene !! Ja vim, ze na vysokych urovnich by mel mit kouzelnik taky moznosti xpit, ale na to pak ma EPIC kouzla, ne? Tohleto je oopravdu udelalo tim, cim jsou : Naprosto solovymi a nepřekonatelnými postavami.
Mne se spis kouzelnik libi jako tymova postava, kterou ma každý rad, ze pomuze naboostit celou partu, když je nouze tak vysle nejake kouzlo. Ne ze sesle summona a vsechno za nej vymlati a je radsi, když je sam. Chapu ze vždy není lehke najit partu, proto by mel mit summony, ale ne takove, které zabijou bez boostu postavu na vysokem lvlu. Třeba zachovejte i ten 10+ kruh, ael dejte tam třeba něco s 200HP a max AC20 něco co vydrzi do nouze, ale nevybije to samo cely dungeon !!!

Pripominka:
1.) vetsina sumonu je tusim pristupna i klerikum !!
2.) Vim, ze se najdou odpurci, treba dual classy kleriku, kteri nedosahnou na ty vysoke summony, proto v nich nevidi tu silu, a stejne tak rikam i jam, do toho 9 kruhu je to vcelku rozumne, ale pak se to vymyka jakemukoliv chapani...

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:01 13. Jun 2008
by Daanri
Uz sa nake upravy prejednavali, takze sa to urcite nejak upravy, aby to nebolo take prehnane.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:08 13. Jun 2008
by nomis_b
Daanri wrote:Uz sa nake upravy prejednavali, takze sa to urcite nejak upravy, aby to nebolo take prehnane.
No vim ze uz sem na to jednou upozornil, ale nevim, v jakem stadiu to projednavani je ( bal sem se ze zaniklo ) a bylo to v bugach podtemna + byl tam jen ten draci zplozenec, tak sem jen chtel poukazat, ze nejenom ten draci zplozenec je presilen.

EDIT: jo a jeste sem si vsiml, ze kouzlem brana de take vyvolat ten draci zplozenec, pro EVIL postavy, proc se upustilo ad Balora?? vzdyt je takovej krasnej a velkej ten demon.. a to kouzlo je stejne jen na 1lvl/kolo + nejde seslat zdelsene, protoze je to 9kruh. tim to kouzlo uplne upada, kdyz draci zplozenec jde vyvolat i z 8kruhu pomoci knizky. (tzn klidne z 9 kruhu prodlouzeny a trva tak 2tahy/lvl) to pak kouzlo brana nema jakykoliv vyznam !

EDIT 2 ten draci zplozenec neni pro EVIL, ale pro dobraky :lol:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:15 13. Jun 2008
by Daanri
jj ty vyssi summoni su totalne presileny, a nemalo by to tak byt...takze sa to nak upravy :wink:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:24 13. Jun 2008
by kucik
Lol. Ale me dostalo, ze si summon prisummoni dalsiho summona. Perlicka by byla, kdyby si povolal sam sebe, ten novej by povolal zase sam sebe a tak dal... Nekonecna armada jednim kouzlem. :lol:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:28 13. Jun 2008
by Daanri
Nieco take robil slaad, vyvolava sam seba a najlepsie je, ze ti po nom ak ho zabiju zostane naka vec, ktora sa dala predat vcelku schopne. :lol: Takze take zarabanie kuzlom. :wink:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:30 13. Jun 2008
by Rejty
Ja bych ty summony 10. -12. kruh uplne zrusil. Ty 9. a niz se mi zdaji ok. Nejhorsi je, ze se to da ,,naklikat" a pak ma postava vysokej skill a sesle si co chce.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:45 13. Jun 2008
by kucik
Souhlas. A zariznul bych nejake skillovani pravdepodobnosti utrhnuti summona. Dal bych tam d20 + will + nejaky ten bonus z levelu + vyhody za zamereni na kouzlo/skolu.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:45 13. Jun 2008
by photter
já bych se tam vrátil ke caster lvlu, tydle sumonnovací pseudolvly dělaj víc škody jak užitku

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:45 13. Jun 2008
by Daanri
jj to bude asi najlepsie :wink:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 10:47 13. Jun 2008
by steel_martin
Já bych zrušil všechny přidaný kruhy...

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:17 13. Jun 2008
by photter
a já bych zrušil všecky summony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kdo se přidá do klubu ?

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:19 13. Jun 2008
by Rejty
To je konstruktivni navrh... :roll:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:20 13. Jun 2008
by photter
Rejty wrote:To je konstruktivni navrh... :roll:
aha, konečně to někdo ocenil :twisted:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 11:20 13. Jun 2008
by kucik
Jo, na tom jsme se všichni shodli. Teď už teda jen jak se ma hazet, jestli se summon utrhne, nebo ne. Jakýkoliv skillování mimo klasicky levely bych z toho vyhodil.